جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

گلدونه ها - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گلدونه ها

تهیه کننده : محسن ساسانی

کارگردان تلویزیونی: داود اسفندیاری

کارگردان هنری: مهدی محمدی

صدابردار: رضا سبحانی فر

مجری: پریا بابایی

صدا پیشگان: راحله حدادی- مریم رشید دل - حسین شاهمیرزایی

تصویربرداران: مهدی مرجانی - حمید کاظمی - مسعود جعفری

بازیگران: رضا یونس فرد-جواد شریفی- حدیث شادی- حشمت زارعی- کاظم صفری

نویسنده و شاعر: راحله حدادی

عروسک گردان: بهاره مشهدی

تدوین و گرافیک: حسن درویشی

گریم : اقدس حیدری – حسین شاهمیرزایی – مریم رشیددل

طراحی و ساخت عروسک: مریم رشیددل

موسیقی: امید مشایخ

گلدونه ها

« گلدونه ها » عنوان برنامه ای تلویزیونی با موضوع کودک است که روزهای فرد هفته ساعت 16، از سیمای آفتاب، تقدیم کودکان می شود.

«گلدونه ها» عنوان برنامه ی گروه کودک سیمای شبکه آفتاب است که با پرداختن به موضوعات مختلف با حضور کودکان استان مرکزی و محوریت آموزش و سرگرمی، با آیتم هایی همچون: نمایش، گزارش، پخش عکس های ارسالی مخاطبان، نقاشی کودکان، قصه گویی، پخش کارتون و... روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه هرهفته،  ساعت 16 به مدت 45 دقیقه از سیمای شبکه آفتاب، تقدیم بینندگان می گردد. شایان ذکر است این برنامه به صورت نمایشی و با حضور جمعی از کودکان استان تهیه و پخش می شود.

این برنامه به کارگردانی داوود اسفندیاری و با اجرای شاد و متفاوت پریا بابایی بصورت ضبطی با فراهم آوردن فضایی شاد و مفرح و معرفی در قالب شعر به کودکان، تلاش می کند کودکان را با موضوعات تربیتی، آموزشی و همچنین آموزش مفاهیم بهداشتی، اخلاقی و دینی از جمله رفتارهای خوب و پسندیده، خودباوری و شناساندن توانایی های خود بچه ها به آنها، آموزش کارگروهی و برقراری ارتباط صحیح در اجتماع و ... در قالب نمایش، شعر و قصه آشنا کند.

همچنین حضور عروسک شیرین زبان و جذاب به نام گل پسر و گروهی بازیگر در برنامه که فضایی شاد و بانشاطی را ایجاد می کنند از جمله جذابیت های برنامه گلدونه ها می باشد.

 

سال تولید: 1398


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __