سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | سه‌شنبه، ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

گام دوم، دهه پنجم انقلاب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گام دوم، دهه پنجم انقلاب

 تهیه کننده: مژگان بیات

کارگردان: سهیلا علی

صدابردار: حدیث محمدی

تصویربردار: حمید کاظمی- مجید فراهانی و مهدی غضنفری

 اجرا: ابراهیم فتحی

گوینده نریشن: علیرضا رافعی

گزارشگر: رامتین اصلانی

 

«گام دوم، دهه پنجم» عنوان برنامه ای تلویزیونی است که با محوریت بررسی ابعاد و موضوعات مطرح شده در بیانیه ی گام دوم انقلاب شکوهمند اسلامی بعنوان چراغ راه برای سال های پیش رو، هر هفته روزهای دوشنبه ساعت 22 به مدت 50 دقیقه از سیمای شبکه آفتاب، تقدیم  بینندگان ارجمند رسانه استانی می شود.

 

«گام دوم، دهه پنجم»  عنوان برنامه ای تلویزیونی است که با محوریت بررسی ابعاد و موضوعات مطرح شده در بیانیه ی گام دوم انقلاب شکوهمند اسلامی و با هدف بررسی و تبیین مسیر طی شده در سال های اخیر در بخش های مختلف فرهنگی، اقتصادی و سیاسی با رویکرد استانی و ملّی و پرداختن به برنامه های پیش رو و همچنین بررسی چالش ها و موانع برای رسیدن به اهداف تعیین شده در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی همراه با آیتم هایی همچون: نریشن، سخنان رهبری، معرفی موضوع برنامه، گزارش مرتبط با موضوع، موشن گرافی، معرفی کتاب و... هر هفته روزهای دوشنبه ساعت 22 بمدت 50 دقیقه از سیمای شبکه آفتاب، تقدیم نگاه گرم بینندگان ارجمند می شود.

 

این برنامه تلویزیونی در راستای بررسی جنبه های مختلف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بویژه موضوعات مربوط به تولید و اشتغال آفرینی و مباحث شعار سال، تهیه و تولید شده و همچنین در هر برنامه سعی شده است تا از دید ملّی به سمت حل مشکلات استانی و یافتن چالش ها و موانع کار حرکت شود، به طوریکه بحث رفع موانع در واحدهای تولیدی استان مرکزی در دستور کار قرار گرفته است.

 

این برنامه به کارگردانی: سهیلا علی، صدابرداری: حدیث محمدی، تصویربرداری: حمید کاظمی- مجید فراهانی و مهدی غضنفری، اجرای: ابراهیم فتحی، گویندگی: علیرضا رافعی و گزارشگری: رامتین اصلانی تهیه و ضبط می شود.

 

سال تولید: 1401