جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

نمایشگاه یلدا در استان مرکزی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگاه یلدا در استان مرکزی

     هفتمین نمایشگاه تخصصی یلدا در استان مرکزی در حال برگزاری است.

 به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی گفت: هفتمین نمایشگاه یلدا ازدیروز نوزدهم آذرماه به مدت ۶ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی برقرار است.

جهان میرزایی افزود: 140غرفه نمایشگاهی، کالاهای مرتبط با شب یلدا و محصولات زمستانه و مورد نیاز شهروندان در شب یلدا را در محل سالن‌های پارس و پردیس نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی عرضه می‌ کنند.

وی افزود: شب یلدا یا شب چله یکی از مهم ترین جشن های باستانی ایران و میراثی کهن از اجداد ماست که مردم آن را در فاصله زمانی غروب آفتاب 30 آذر تا طلوع آفتاب اول ماه دی برگزار می کنند. 

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی در پایان گفت: استان‌های مختلف کشور مثل کرمانشاه‌، فارس، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، کرمان، مازندران، یزد، خراسان، خوزستان و مرکزی  با حضور در این نمایشگاه  از ساعت 15 تا 21 پذیرای شهروندان، علاقمندان و بازدیدکنندگان هستند.

تنظیم بازار میوه و آجیل، نظارت بر قیمت ها، ایجاد رقابت سالم بین توزیع کنندگان و عرصه محصولات با کیفیت از جمله اهداف برگزاری نمایشگاه شب یلدا است.اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __