سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

ویژه برنامه ۱۲بهمن - نمایش محتوای صدا

 

 

ویژه برنامه ۱۲بهمن

Loading the player...

رادیو آفتاب در روز جمعه ۱۲ بهمن مصادف با سالروز ورود تاریخی امام خمینی به ایران اسلامی از بیت امام (ره) از ساعت 9 صبح بصورت زنده به مدت ۱۸۰ دقیقه ویژه برنامه ۱۲ بهمن را پخش می کند.

شبکه رادیویی آفتاب این رویداد تاریخی بزرگ را با استقرار در مرقد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به صورت زنده به سمع مخاطبان می رساند.

ویژه برنامه ۱۲بهمن با هدف گرامیداشت سالروز ورود بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی‌به میهن و ادای احترام نسبت به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی تدارک دیده شده که جمعه از ساعت 9 تا 11 مراسم یوم الله 12 بهمن از مرقد امام خمینی (ره) را پوشش می دهد.

پخش گزیده‌هایی از سخنرانی امام در فرودگاه مهرآباد در بدو ورود به ایران در سال 57 و پخش قسمت‌هایی از سخنرانی امام خمینی (ره) در بهشت زهرا، از این ویژه برنامه تقدیم مخاطبان می‌شود.

بازگشت امام خمینی (ره) به ایران واقعه‌ای در جریان انقلاب ۱۳۵۷ است که طی آن در ۱۲ بهمن سال ۱۳۵۷ امام خمینی (ره) پس از ۱۴ سال تبعید به ایران بازگشت و در تهران مورد استقبال قریب به سه میلیون ایرانی قرار گرفت. این روز در تقویم رسمی با عنوان روز آغاز دهه فجر و سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی مشخص شده‌ است.

 

تاریخ تولید: 1397

تهیه کننده: مریم رشیددل

گوینده: فرشاد شکیبا