جهش تولید | جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

روایت حماسه - نمایش محتوای صدا

 

 

روایت حماسه

تهیه کننده: علیرضا اهوازی عراقی

گوینده: شهرام ترکمانی

گزارشگر: امید کریمی

روایت حماسه عنوان ویژه برنامه ای رادیو آفتاب است که در ایام هفته دفاع مقدس هر روز ساعت 18 به مدت 90 دقیقه تقدیم شنوندگان این شبکه می شود

هفته دفاع مقدس حدیث ماندگار پايداري و دلاوري ملت ایران در راه دفاع از انقلاب و ميهن اسلامي است که رزمندگان در آن ضمن صعود به قله هاي بلند شهادت، دشمن را در رسيدن به اهداف خود ناكام گذاشتند. بر این اساس شبکه آفتاب این برنامه را در راستای تبیین اصول و مبانی ارزشهای دفاع مقدس و نشر فرهنگ جهاد و دفاع تهیه و پخش می کند و  می کوشد علاوه بر گرامیداشت یاد و خاطره شهداء، فرماندهان و سرداران هشت سال دفاع مقدس، با استفاده از بخش کارشناسی و مصاحبه با رزمندگان و فرماندهان دفاع مقدس فعالیت ها و خاطرات آنان را مرور کند و ابعاد گوناگون حماسه دفاع مقدس را تحلیل و بررسی نماید.

ویژه برنامه «روایت حماسه» با موضوع نقش استان مرکزی در هشت سال دفاع مقدس و حفظ دستاوردهای آن ، با آیتم هایی از جمله: استان مرکزی در دفاع مقدس، دفاع ادامه دارد، صنایع استان در دفاع مقدس، مسابقه، ارتباط زنده با نمایشگاه هفته دفاع مقدس، روزشمار دفاع مقدس، روایت کنگره 6200 شهید استان مرکزی، خاطرات پیشگامان دفاع مقدس در استان و... از یکشنبه 31 شهریور ماه لغایت شنبه 6 مهرماه هر روز به مدت 90 دقیقه رأس ساعت 18 از صدای شبکه آفتاب تقدیم شنوندگان این شبکه خواهد شد.

 

سال تولید: 1398