«موج انقلاب»

 

طنین موج انقلاب از رادیو استان مرکزی به گوش می رسد

رادیو آفتاب در سی و هفتمین تولد انقلاب اسلامی با ویژه برنامه «موج انقلاب» همراه و همگام با مردم استان مرکزی این پیروزی را جشن می گیرد

این برنامه  از 11 بهمن تا 21 بهمن ماه در ایام الله دهه مبارک فجر با محوریت حفظ و تبیین آرمان های انقلاب اسلامی و شناسایی و انتقال دستاوردهای نظام به نسل جوان و به منظور ایجاد شور و نشاط همسو با ارزشهای انقلابی و دینی در صدای شبکه آفتاب استان مرکزی تهیه و پخش می شود.

ویژه برنامه «موج انقلاب» با موضوعات نمادهای انقلابی و یادآوری خاطرات پیروزی شکوهمندانه انقلاب اسلامی در سال 57 به معرفی نخبگان، ورزشکاران، شخصیت های انقلابی استان، کارآفرینان و خانواده شهدای انقلاب و گزارش های مردمی  و ارتباط با مراکز استان ها می پردازد .

این برنامه به تعداد 12 برنامه 60 دقیقه ای هر روز ساعت 18:30 به مدت 90 دقیقه در فضایی شاد و مفرح با موضوعات اجتماعی، تاریخی و فرهنگی در دهه فجر بصورت زنده همراه با بخش های آرم، کلام، مصاحبه، کارشناسی، گزارش، معرفی شهدای انقلاب در استان، سرودهای انقلابی خاطره انگیز، آنونس، مسابقه تلفنی، نمایش، ارتباط با مراکزو ارتباط با گزارشگران افتخاری شهرستانها و ... به تبیین نقش استان مرکزی در شکل گیری قیام مردمی انقلاب می پردازد .


 

Loading the player...
عوامل تولید:

 

تهیه کننده: زهرا غیاث آبادی

گزارشگر: شهرام ترکمانی

گویندگان: گلبرگ طهوری – حمیدرضا یعقوبی

نویسنده: فائزه امینی

تاریخ تولید: 1394