رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

«راديو جبهه» - نمایش محتوای صدا

 

 

«راديو جبهه»

Loading the player...
«راديو جبهه»

 

رادیو آفتاب در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس با ویژه برنامه «رادیو جبهه» از 31 شهریور الی 6 مهر با موضوع بيان خاطرات و آموزه هاي دفاع مقدس به استقبال هفته دفاع مقدس می رود.

این برنامه که بصورت زنده از استودیوی صدای شبکه آفتاب اجرا می شود، با رویکرد جنگ نرم و مسایل روز و جاری جامعه با بهره گیری از بخش های مختلف و متنوع به تشریح دلاوری و رشادت های رزمندگان استان و نقش آنان در دوران هشت سال دفاع مقدس می پردازد

ویژه برنامه رادیو جبهه با هدف بازخوانی تاریخ پرافتخار سالهای دفاع مقدس و معرفی چهره ها و شخصیت های افتخارآفرین در قالب بازگویی خاطرات از زبان مهمانان تهیه و پخش می شود.

تبیین آثار و دستاوردهای حماسه دفاع مقدس، نقش صنایع استان در پشتیبانی از جبهه های دفاع مقدس، تبیین نقش بانوان در دفاع مقدس و بیان رخدادهای استانی مرتبط با دفاع مقدس دیگر اهداف برنامه را تشکیل می دهند.

رزمندگان، فرماندهان،  آزادگان و جانبازان دفاع مقدس در طول هشت سال جنگ تحمیلی خاطراتی جذاب و شنیدنی از حال و هوای جبهه ها دارند که در قالب گزارش و مصاحبه از برنامه رادیو جبهه پخش می شود. انعکاس حال و هوای جبهه‌ها از زبان گزارشگر برنامه یکی از بخش های برنامه است که با اجرای شهرام ترکمانی تهیه و پخش می شود.

موسیقی های حماسی، گفتگو  و مصاحبه با رزمندگان و فرماندهان دفاع مقدس، ارتباط با نمایشگاه، روایتگری، پخش سرودهای محلی و خاطره انگیر، مسابقه و نمایش و گزارش های مردمی است از دیگر بخش های برنامه است که با موضوع دفاع مقدس تهیه و پخش می شود.

رادیو جبهه در روز های هفته دفاع مقدس صدای حماسه ها و دلاوری های مردان جنگ و جهاد را از 31 شهریور الی 6 مهر در قالب 7 برنامه 90 دقیقه ای به سمع شنوندگان رادیو استان مرکزی می رساند

 

تاریخ تولید: 1394

 

تهیه کننده: احمد طاهری

گوینده: حمید یعقوبی

گزارشگر : شهرام ترکمانی

صدابرداران پخش: مجید خدادادی، رحیم زنجیرانی و سلیمان عباسی نیا

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام کاش برنامه مثل سال های گذشته در نمایشگاه... محمد رضا منصوری ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ ۰۸:۴۸
بسیار عالی بود خدا قوت علی حسینی ۱۳۹۴/۰۷/۵ ۱۷:۵۶

علی حسینی
بسیار عالی بود
خدا قوت
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۵ ۱۷:۵۶
محمد رضا منصوری
با سلام
کاش برنامه مثل سال های گذشته در نمایشگاه دفاع مقدس اجرا می شد
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ ۰۸:۴۸