سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

17هزار خیّر ، حامی ایتام استان - نمایش محتوای خبر

 

 

17هزار خیّر ، حامی ایتام استان

17هزار خیّر ، حامی ایتام استان

17هزار خیّر ، حامی ایتام استان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی : 17 هزار خیّر حامی ایتام استان هستند .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اراک ؛ موسی نژاد گفت : اکنون 2 هزار و 200 یتیم زیر 15 سال تحت پوشش کمیته امداد استان مرکزی هستند که این خیرین از آنها حمایت می کنند .
وی افزود : همچنین بیش از 5 هزار نفر از ایتام در طرح محسنین شرکت کردند که 600 نفر از آنها بدون حامی می باشند که ماه رمضان بهترین فرصت برای خیرین در حمایت از فرزندان محسنین است .
یه گفته وی ، طرح اکرام ایتام و اطعام محرومین از دیگر طرح های این اداره کل در ماه مبارک رمضان است که امسال در حوزه اطعام ، سبد کالای جیره خشک در اختیار نیازمندان قرار می گیرد .
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی همچنین از برپایی نمایشگاه توانمندی کارآفرینان کمیته امداد این استان همزمان با ماه مبارک رمضان ، بمدت 10 شب در بوستان ملت اراک خبر داد .
موسی نژاد افزود : سال گذشته 6 میلیارد تومان زکات در استان مرکزی جمع آوری شده است و امسال هم از ظرفیت مساجد ، روستاها و محله ها برای جمع آوری زکات و فطریه و رساندن آنها به دست نیازمندان بهره بگیریم .
طرح کوثر، طرح رضوان، طرح آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد و طرح شفا را از دیگر طرح های این اداره کل در ماه مبارک رمضان است .