جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

گفتمان انقلاب اسلامی عامل ظهور انتفاضه و مولد نیروی قدرتمند ضد صهیونیستی - نمایش محتوای خبر

 

 

گفتمان انقلاب اسلامی عامل ظهور انتفاضه و مولد نیروی قدرتمند ضد صهیونیستی

گفتمان انقلاب اسلامی عامل ظهور انتفاضه و مولد نیروی قدرتمند ضد صهیونیستی

گفتمان انقلاب اسلامی عامل ظهور انتفاضه و مولد نیروی قدرتمند ضد صهیونیستی

سپاه روح‌الله استان مرکزی طی بیانیه‌ای اعلام کرد: گفتمان انقلاب اسلامی عامل ظهور انتفاضه و مولد نیروی قدرتمند ضد صهیونیستی در متن حماسه مقاومت است.

سپاه روح‌الله استان مرکزی با صدور بیانیه‌ای حمایت جمهوری اسلامی ایران از ملت فلسطین، گفتمان انتفاضه و مقاومت اسلامی، در راستای عقلانیت و منافع ملی جهان اسلام در دستور اقدام و عمل قرار دارد.

روز قدس به عنوان یادگار ماندگار خمینی بت شکن از روزهای بسیار مهم و یوم‌الله است.

ابتکار راهبردی و تاریخ‌ ساز حضرت امام خمینی(ره) در نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس و فرصت سازی هوشمندانه برای تولید مقاومت ضد صهیونیستی و اعلام برائت جهانی از اسرائیل غاصب و حمایت از ملت فلسطین با گذشت 37 سال همچنان چالش حل ناشدنی نظام سلطه و صهیونیسم به شمار می‌رود.

با وجود تلاش‌های همه جانبه و توطئه‌های گوناگون و دام‌های ناموفق سازش، شعله‌های مقاومت گسترده‌تر از گذشته حیات ننگین، اشغالگران قدس شریف را در بر گرفته و آرمان آزادی بیت‌المقدس و نابودی رژیم جعلی و جلاد صهیونیستی مسأله اصلی جهان اسلام محسوب می‌شود.

تردیدی نیست آنچه در دهه اخیر باعث برهم خوردن معادلات منطقه و شکست‌های زنجیره‌ای رژیم صهیونیستی در عراق، سوریه و یمن به منصه ظهور رسیده رویای امنیت اسرائیل و تداوم اشغالگری را باطل و با شتاب گرفتن روند اضمحلال اسرائیل غاصب، نویدبخش جشن پیروزی ملت فلسطین در آینده‌ای نه چندان دور شده است.

حمایت جمهوری اسلامی از فلسطین، متکی بر ارزش‌ها و باورهایی  است که ریشه در اسناد بالادستی انقلاب اسلامی مانند قرآن، نهج‌البلاغه، معارف دینی، تعالیم ائمه اطهار(ع)، قانون اساسی، مواضع و دیدگاه‌های حضرت امام راحل و مقام معظم رهبری دارد.

سپاه روح‌الله استان مرکزی در این بیانیه با دعوت از آحاد مردم ولایت‌مدار استان مرکزی برای حضور حماسی و انقلابی در راهپیمایی روز جهانی قدس، گفتمان انقلاب اسلامی را عامل ظهور انتفاضه و مولد نیروی قدرتمند ضد صهیونیستی در متن حماسه مقاومت ملت فلسطین دانست.