حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۷

مسابقه ملی عکس روح الله برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مسابقه ملی عکس روح الله برگزار می‌شود

شناسه : 346063471

مسابقه ملی عکس روح الله برگزار می‌شود

مسابقه ملی عکس روح الله برگزار می‌شود

رئیس موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان گفت: نخستین جشنواره ملی عکس "روح‌الله" در اواخر شهریورماه در اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛عباس کمساری با اشاره به  اینکه مسابقه ملی عکس روح الله در سه بخش دوربین حرفه‌ای، دوربین تلفن همراه و بخش ویژه برگزار می‌شود افزود: بخش ویژه این مسابقه به عکس‌های آلبوم‌های شخصی مربوط است تا کنون 260 اثر به این مسابقه ارسال شده است اما مهلت ارسال تا 20 مرداد تمدید شده است، هنرمندان می‌توانند برای ارسال آثار به سایت imam-khomeini-isf.ir مراجعه کنند.

مدیر موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی (ره)  گفت: این مسابقه در سه حوزه شخصیت امام، اماکن منسوب به امام و اندیشه امام برگزار شده است که تاکنون بیشتر آثاری که به دست ما رسیده مربوط به اماکن منسوب به امام بوده است و من از هنرمندان می‌خواهم که بیشتر بر روی اندیشه امام کار کنند چرا که آنچه از لنز یک عکاس به جامعه ارایه شود ماندگار است.  
وی با اشاره به همکاری‌های مستمر  هنرمندان با نگارستان امام خمینی ، افزود: امسال جشنواره‌های متعددی برگزار خواهیم کرد و مسابقه عکس روح الله برای اولین بار اواخر شهریور ماه برگزار می‌شود که امیدواریم با استقبال خوب جامعه هنری روبرو شویم.