سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

قدر دانی از حضور گسترده مردم - نمایش محتوای خبر

 

 

قدر دانی از حضور گسترده مردم

قدر دانی از حضور گسترده مردم

قدر دانی از حضور گسترده مردم

نماینده ولی فقیه در استان از حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن قدر دانی کرد.

نماینده ولی فقیه در استان در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه در یوم الله 22 بهمن ضمن قدر دانی از حضور پرشور مردم در جشن پیروزی انقلاب ،گفت: مردم با حضور در همه صحنه های انقلاب،  وفاداری خود را به نظام،  رهبری و آرمانهای انقلاب اسلامی ثابت کردند.

آیت الله دری نجف آبادی گفت: حضور گسترده و معنادار مردم در راهپیمایی 22 بهمن، سرافرازی کشور و ملت را در پی خ.اهد داشت.

وی در ادامه افزود: ملت بزرگ ما همیشه و در همه مقاطع انقلاب ثابت کرده اند که بر آرمان هایشان پایدار هستند و زیر بار ذلت و هیچ گونه تهدیدی نخواهند رفت.

آیت الله دری افزود: سردمداران آمریکا سر عقل بیایند و با زبان ادب با کشور ها و ملت ها صحبت کنند، چرا که زمان تهدید و یاوه گویی به سر آمده است.

آیت الله دری، رمز پیروزی ملت شریف ایران را دو عامل اسلام و ولایت فقیه دانست و گفت: اسلام، رهبری و حضور آگاهانه مردم ، عامل بقای انقلاب اسلامی ایران است و تا زمانی که رهبر معظم انقلاب، سکاندار کشتی انقلاب اسلامی است و مردم آگاه، بصیر و شجاع و جوانان غیرتمند در صحنه هستند ،ملت ما پیروز خواهند بود.

نماینده ولی فقیه در استان به انتخابات پیش رو  هم اشاره کرد وگفت: انتخابات مظهر اقتدار ملت ماست نه مظهر دعوای سیاسی، و دشمنان بدانند که انتخابات ما بر اساس موازین اسلامی است

آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به شعار امسال ؛اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل ،خاطر نشان کرد: این یک شعار یک ساله نیست ، که شعاری ده ساله است و باید در توسعه صادرات غیر نفتی و عمران و پیشرفت و گسترش فناوری کوشا باشیم و در همه صحنه ها  شعور انقلابی خود را به دشمن نشان دهیم