حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷

دارابی : دانش افزایی اولویت رسانه ملی در برنامه سازی - نمایش محتوای خبر

 

 

دارابی : دانش افزایی اولویت رسانه ملی در برنامه سازی

شناسه : 347969842

دارابی : دانش افزایی اولویت رسانه ملی در برنامه سازی

دارابی : دانش افزایی اولویت رسانه ملی در برنامه سازی

معاون امور استانهای رسانه ملی گفت : دانش افزایی اولویت رسانه ملی در برنامه سازی برای همه مردم است .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرک اراک ، آقای دارابی در مراسم تودیع و معارفه مدیران صدا و سیمای مرکز اراک گفت : آنچه رسانه ملی در اولویت کاری خود دارد دانش افزایی مردم در سطوح مختلف است .
وی افزود : رسانه ملی در کنار بیان مشکلات مردمی همراه دولت است تا بتواند مشکلات را رفع کند .
دارابی به گفتگوهای زنده روسای جمهور ایران و آمریکا هم اشاره کرد و گفت : دیشب همه دنیا دیدند یک طرف دنیایی از ادب و اخلاق اسلامی و طرف دیگر آدمی بی خرد مثل ترامپ قرار داشت .
معاون امور استانهای رسانه ملی با تاکید بر ضرورت حفظ وحدت ملی با محوریت رهبر معظم انقلاب برای مقابله با توطئه دشمنان
افزود  : اگر وحدت قشرهای مختلف مردم و مسولان مستحکم باشد دشمن راه به جایی نخواهد برد .
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی هم گفت :  با توجه به توطئه دشمنان و استکبار در وقایع اخیر علیه برجام و سپاه  ، وظیفه رسانه ملی در دفاع از ملت ایران بسیار با اهمیت است .
آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به توطئه دشمنان علیه ملت ایران گفت : آمریکا ، صهیونیست ها و آل سعود در توطئه ای هماهنگ علیه برجام و سپاه پاسداران و ملت ایران قصد دارند ما را در تنگنا قرار دهند در این برهه از زمان وظیفه صدا و سیما بسیار با اهمیت است و باید پاسخی درخور و محکم به لفاظی ها و توطئه ها داده شود .
امام جمعه اراک افزود : باید با تهیه برنامه های با منطق و با استدلال پاسخ محکمی به توطئه دشمنان داده شود.
وی همچنین با قدردانی از زحمات قربانی جم  مدیر کل قبلی برای آذر دشتی مدیر کل جدید صدا و سیمای استان مرکزی آرزوی موفقیت کرد .
آیت الله دری توجه بیشتر به معارف و فرهنگ دینی در رسانه استانی را خواستار شد و افزود : کمک به تکمیل بیمارستان آیت الله خوانساری اراک که در زمینه درمان بیماران سرطان فعالیت می کند امری شایسته و خداپسندانه است .
منصوری رییس مجمع نمایندگان استان هم در این مراسم گفت : انتظار داریم شهرستانها در قاب رسانه ملی بیشتر دیده شود و ما از مدیریت جدید رسانه استانی می خواهیم در برنامه ها همه مناطق را مد نظر قرار دهند .
 آذردشتی مدیر کل صداو سیمای استان هم گفت : افزایش سواد رسانه‌ای و فعالیت در فضای مجازی با تولید محتوا و برنامه های مختلف در این عرصه با محوریت دینی از مهمترین اهداف  رسانه استانی است .
در این مراسم امیر هوشنگ آذردشتی به عنوان مدیر کل صداو سیمای استان مرکزی معرفی و از تلاش های حمید قربانی جم تقدیر شد .