جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجرشازند - نمایش محتوای خبر

 

 

جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجرشازند

جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجرشازند

جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجرشازند

جلسه ستاد گرامیداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان در فرمانداری شازند برگزار شد.

فرماندار شازند در این جلسه ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم (ص) به انجام ثبت نام کاندیداهای انتخاباتی اشاره کرد و گفت: تعداد 46 نفر در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه شازند ثبت نام کردند که سه نفر از این تعداد زن هستند و میانگین سنی ثبت نام کنندگان بین 30 تا 63 سال است.

میرزایی افزود: افراد ثبت نام کننده از تمام طیف ها و گروه ها و جناح های مختلف است.

وی در ادامه با اشاره به تقارن هفته وحدت و 9 دی ماه اظهار کرد: با راهنمایی ائمه جمعه در سطح شهرستان جلساتی در خصوص روز 9 دی برگزار می شود و این مراسم همچون سنوات گذشته با اقتدار اجرا خواهد شد.

میرزایی با تاکید بر اهمیت گرامیداشت دهه فجر بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران ثابت کرد که قادر به اداره جامعه و صدورآ ن به جوامع دیگر است.

وی با بیان اینکه دهه فجر بهترین فرصت برای ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی است یادآور شد: دهه فجر یکی از برهه های مهم نظام است و لازم است که مسئولان در کنار مردم در مراسمات این دهه به خصوص راهپیمایی 22 بهمن حضور داشته باشند.

میرزایی افزود: دهه فجر امسال از حساسیت بیشتری برخوردار است چرا که در ایام انتخابات هستیم و مسئولان و مدیران باید مراقب باشند که این دهه به خصوص افتتاح پروژه ها سیاسی نشود.

وی با بیان اینکه معرفی انقلاب به نسل جدید از جمله وظایف ماست ادامه داد: با توجه به گستردگی که در بحث انتخابات وجود دارد می طلبد که مسئولان مراقبت بیشتری داشته باشند و روسای ادارات حق شرکت در ستادهای انتخاباتی و تبلیغ از کاندیداها را ندارند.