جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

تولید ابر پرچم های مذهبی در خمین - نمایش محتوای خبر

 

 

تولید ابر پرچم های مذهبی در خمین

تولید ابر پرچم های مذهبی در خمین

تولید ابر پرچم های مذهبی در خمین

 

هنرمند خوش ذوق اهل خمین با تولید بیرق ها و ابر پرچم های مزین به نام اهل بیت (ع) عشق و ارادت خود را به خاندان عصمت و طهارت نشان می دهد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ علی یغمائیان هنرمند تحریر گر پرچم اهل شهرستان خمین با گذر از سختی های فراوان و با پشتکار درکنار خانواده توانسته هر ساله ابرپرچم های محرمی شهرها ، هیات مذهبی استان های مختلف و کشورهای اسلامی را تولید کند . 
وی محبت اهل بیت را راز موفقیت خود دانسته و می گوید : 18 سالی است که کار درشت نویسی بر بیرق های عزای ابا عبدلله الحسین (ع) را انجام می دهد . 
این هنرمند برگزیده استان مرکزی در ابتدا کار را از منزل خود آغاز کرد و از سال گذشته با کمک مدیر عامل کارخانه پرشین نوین پرچم خمین در یکی از کارگاه های متروکه توانست هنر خود را رونق بخشد .
هر ساله 160 ابر پرچم درکارگاه کوچک او که بیشتر شبیه خیمه گاه حسینی است تولید می شود . 
تولید پرچم بزرگ اربعین حسینی ، پرچم عزای سردار قاسم سلیمانی و انواع بیرق های مزین به نام اهل بیت تنها گوشه ای از افتخارات اوست . 
فاطمه یغماییان دختر این خانواده که طراح پرچم های کارگاه تولیدی است گفت : شور و اشتیاق مردم در محرم امسال دوچندان شده و هر روز سفارشات بسیاری از نقاط مختلف ایران به دستمان می رسد .
وی ادامه داد : اعضای این خانواده 4 نفره برای تحویل به موقع سفارشات عزاداران 24 ساعته مشغول فعالیتند