سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

تاکید بر برگزاری با شکوه برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید بر برگزاری با شکوه برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

تاکید بر برگزاری با شکوه برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

تاکید بر برگزاری با شکوه برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

 

در نشست اعضای ستاد دهه فجر استان ضمن اعلام برنامه کمیته و ستادهای دهه فجر استان به برگزاری با شکوه برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاکید شد.

در این نشست مقرر شد که کمیته ها برنامه های خود را با قید زمان و مکان به ستاد دهه فجر استان اعلام کنند.

رئیس ستاد دهه فجر استان در این نشست با تاکید به برگزاری با شکوه برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: همزمان با 12 بهمن سالروز ورود تاریخی حضرت امام (ره) به میهن ویژه برنامه هایی تدارک دیده شده است.

حجت الاسلام هاشمی نواخته شدن زنگ انقلاب، شورای اداری استان در بیت حضرت امام (ره) در خمین و گلباران حجره آن حضرت در اراک را از ویژه برنامه های این روز در استان اعلام کرد.

وی همچنین بر حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد و افزود: این راهپیمایی همزمان با سراسر کشور در 160 نقطه استان نیز برگزار می شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار هم دهه فجر را فرصتی مناسب برای آشنایی نسل جوان با ارزشها ، معیارها و دستاوردهای نظام دانست و گفت: مسئولان باید تلاش کنند تا دستاوردهای انقلاب را معرفی کنند.

حسن بیگی به حضور حداکثری مردم در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد و گفت: راهپیمایی 22 بهمن مقدمه ای برای حضور مردم در انتخابات 7 اسفند است تا با مشارکت حداکثری باعث تقویت و بیمه نظام مقدس جمهوری اسلامی شود.

وی از متولیان امر خواست تا زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم و با حضور با شکوه توطئه های دشمن نقش بر آب شود.