حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۷

تابستانی شاد با برنامه های شبکه آفتاب - نمایش محتوای خبر

 

 

تابستانی شاد با برنامه های شبکه آفتاب

شناسه : 354947725

تابستانی شاد با برنامه های شبکه آفتاب

تابستانی شاد با برنامه های شبکه آفتاب

صداوسیمای استان مرکزی(شبکه آفتاب) در تابستان سال جاری با تولید و پخش برنامه های مختلف مفرح، شاد و سرگرم کننده با موضوع جوان و نوجوان در حوزه های صدا، سیما، خبر و فضای مجازی به استقبال فصل گرم تابستان می رود و همراه با مخاطبان ارجمند خود اوقات فراغت خوشی را فراهم میسازد.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی، سیمای شبکه آفتاب، با تولید و پخش ویژه برنامه هایی مرتبط با مخاطبان رده سنی جوان و نوجوان از جمله: «فیلم های سینمایی -جشنواره مستند برتر مراکز- سریالهای صبحگاهی- جشنواره فیلم های کودک و نوجوان- مستند کارون با موضوع آب-مستند آموزشی و تفریحی (آب رنگ)-مسابقه ضد گلوله-سریالهای عصرگاهی-میان برنامه شوخی کردم و زنگ تفریح-دوربین مخفی-بازی های محلی-میان برنامه پل های تاریخی-جایی که نمی شناختم ، قاصدک ، اقلیم ایران- کلیپ های شاد- ترنم (زنده)-کمدی های کلاسیک- نماهنگ های شاد و... با پرداختن به موضوعات تابستانه و اوقات فراغت به استقبال این فصل رفته و تقدیم نگاه گرم مخاطبان خود خواهد شد.

همچنین در برنامه های مختلف شبکه آفتاب از جمله: «خانه آفتابی» ، «گلدونه ها» ، «شب آفتابی» و «اینجا آبادی» و «روی خط جوانی»، «ترنم» ، «چشمه سار حکمت»، «ما میتوانیم» ، «همگام با ورزش»، « سینما آینده»، «شهر ما» ، «صبح و زندگی» و «رصد» و... به وسیله تولید و پخش آیتم های مختلف، به موضوع تابستان، اوقات فراغت و جوان و نوجوان پرداخته خواهد می شود.

برنامه «نگارستان» نیز از جمله دیگر برنامه هایی است که بصورت جامع و کامل به دوره های آموزشی مرتبط در زمینه های فرهنگی و هنری استان می پردازد.

صدای شبکه آفتاب نیز با آغاز بکار چندین برنامه جدید با طراحی و ساختاری نو از جمله برنامه های: «موج جوانی»-«موج آشنا»-«یک نکته یک سرود»-«مسابقه رادیویی از دهه کرامت»- «مسابقه پیامکی با همکاری ادارات و نهادهای استان» و همچنین پوشش رسانه ای و رادیویی فعالیت های تعاملی و میدانی مختلف از جمله:«برگزاری مسابقاتesport  (ورزش های دیجیتال)-جشنواره بادبادک ها-مسابقات دوچرخه سواری همگانی-یک روز تعطیل در کوه -مسابقه گزارشگر محله -مسابقات رادیو کنترل (ماشینهای کنترلی)-مسابقه داستان من -پویشهای ایمن برانیم -پویش زمین را پاکیزه نگه داریم و... با تولید و پخش آیتم هایی مختلف در قالب برنامه هایی با عناوین: « امید های فردا-موج جوانی-شاخه نبات-هرروز با ورزش-موج آشنا- یک نکته یک سرود-هفت سرا-مسابقه پیامکی-مسابقه نوقلم و... » به موضوعات اوقات فراغت و تابستانه گروه های جوان و نوجوان و برنامه های مفرح و سرگرم کننده برای این رده سنی خواهد پرداخت و تقدیم شنوندگان ارجمند این شبکه خواهد نمود.

همچنین خبر مرکزی در قالب 5 سرفصل با تولید و پخش گزارش و مصاحبه های مختلف خبری به استقبال این فصل گرم میرود که از جمله سرفصل های یاد شده می توان به عناوینی از جمله:

الف:  شعار سال: تولید 50 گزارش با موضوع حمایت از کالای ایرانی و توانمندی های اقتصادی استان مرکزی - تولید 15 برنامه گفتگوی ویژه با موضوع معرفی ظرفیت های  سرمایه گذاری در استان و پیگیری مطالبات تولیدکنندگان و کارگران استان.

ب:  مدیریت منابع انرژی: تولید 15 گزارش با موضوع مصرف بهینه آب در بخشهای آشامیدنی- کشاورزی و صنعت- تولید 5 برنامه گفتگوی ویژه خبر با موضوع مدیریت منابع انرژی.

ج: سفر و گردشگری: تولید 60 گزارش از معرفی جاذبه های گردشگری استان مرکزی با محوریت گردشگری روستایی و سفر ارزان – تولید 5 برنامه گفتگوی ویژه خبری با موضوع اقدامات ستاد خدمات سفر، معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری در بخش گردشگری و حمل و نقل عمومی.

د: نشاط و سرگرمی: تولید گزارش از جشنواره ها – همایش پیاده روی خانوادگی- بازی های بومی و محلی و ورزش با هدف افزایش نشاط و امید در جامعه  اشاره نمود.

فضای مجازی شبکه آفتاب هم در این ایام