جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

بررسی مشکلات و کمبودهای شهرستان خنداب با حضور نمایندگان مجلس - نمایش محتوای خبر

 

 

بررسی مشکلات و کمبودهای شهرستان خنداب با حضور نمایندگان مجلس

بررسی مشکلات و کمبودهای شهرستان خنداب با حضور نمایندگان مجلس

بررسی مشکلات و کمبودهای شهرستان خنداب با حضور نمایندگان مجلس

با حضور دکتر علی اکبر کریمی و سید مهدی مقدسی نمایندگان مردم شهرهای اراک,کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی مسایل  کمبودها و مشکلات شهرستان خنداب در نشست شورای اداری با حضور مدیران استانی و شهرستانی بررسی شد.

مقدسی نماینده مردم شهرستان های اراک کمیجان و خنداب در مجلس شورای در این نشست گفت: شهرستان خنداب با برخورداری از ظرفیت بسیار ویژه در بخش کشاورزی و طبیعت بکر باید برای توسعه این بخش برنامه ریزی و تلاش کرد تا ضمن تحقق اقتصاد مقاومتی در این بخش کشاورزان با مشکلات کمتری درتولید نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

وی تاکید کرد: برای صادارات بیشتر محصولات کشاورزی شهرستان باید تعریض و تسطیح جاده ارتباطی خنداب پل دو آب  خنداب به میلاجرد و خنداب به کمیجان به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته و آماده همکاری بیشتر با مدیران شهرستانی و استانی در این زمینه هستیم.

دکتر علی اکبر کریمی دیگر نماینده مردم شهرستان های اراک کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی هم در ادامه جلسه شورای اداری خواستار تکمیل  تجهیز و راه اندازی بیمارستان خنداب در کوتاه ترین زمان شد و گفت: این بیمارستان یکی از نیازهای اصلی و اساسی مردم شهرستان خنداب در بخش بهداشت و درمان است و این موضوع به صورت جدی توسط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی پیگیری می شود.

وی با تاکید بر روستای محوری هم تاکید کرد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید به روستاها توجه ویژه ای شود و در این زمینه راه اندازی کارگاه های کوچک سنتی و صنتی می تواند اثرگذار باشد و همچنین نباید معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان غافل شد.

حجت الاسلام مجدی زاده امام جمعه خنداب هم در ادامه این جلسه گفت: توسعه فرهنگی و اجتماعی همراه با برجسته شدن مسائل دینی یکی از نیازهای مهم جامعه است که در این زمینه مردم دیندار و ولایتمدار خنداب پرونده درخشانی دارند که باید بیشتر به جامعه معرفی شوند.

غیاثی فرماندار شهرستان خنداب هم در ادامه این نشست گفت: شهرستان خنداب نیازهای فراوانی در بخش های مختلف به خصوص جاده  بهداشت و درمان  ورزشی فرهنگی  هنری کشاورزی و علمی دارد که با همفکری و هم افزایی دهیاران اعضای شورای اسلامی شهر و روستاها و مدیران دستگاه های مختلف در راستای تامین نیازهای مردم شهرستان برنامه ریزی های خوبی انجام شده که از حمایت استانداری و دولتمردان برخوردار هستیم.

در این نشست مقرر شد برای پیگیری مشکلات مردم شهرستان خنداب دو اتاق فکر در شهر خنداب و جاورسیان تشکیل و به صورت ماهانه گزارش به نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیران اجرایی استان ارائه شود.