سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

بانوان در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی کارنامه درخشانی دارند - نمایش محتوای خبر

 

 

بانوان در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی کارنامه درخشانی دارند

بانوان در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی کارنامه درخشانی دارند

بانوان در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی کارنامه درخشانی دارند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به ایام‌الله دهه فجر گفت: بانوان با ایمان و غیور ایرانی در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی کارنامه درخشانی دارند.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی صبح امروز در جلسه درس اخلاق بانوان که در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برگزار شد اظهار داشت: یکی از تهدیدات و توطئه‌های دشمنان نظام، هجمه فرهنگی و وارد کردن صدمه بر کانون خانواده‌هاست که بانوان و مادران باید در این زمینه با هوشیاری نقش‌آفرین باشند.

وی به مشارکت فعال زنان در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی اشاره کرد و افزود: فعالیت‌های اجتماعی باید متناسب با روحیه زنان باشد و شان آنان رعایت شود.

نماینده ولی فقیه در استان به آسیب‌های اجتماعی جامعه هم گریزی زد و گفت: تاخیر در ازدواج، کم شدن زادوولد، اعتیاد و افزایش طلاق و استفاده نادرست از فضای مجازی مهم‌ترین چالش‌های پیش رو در استان مرکزی است.

امام جمعه اراک با بیان اینکه استفاده صحیح و منطقی از فضای مجازی نیازمند آموزش و فرهنگسازی در جامعه است، اضافه کرد: فضای مجازی در کنار مزایای متعددی که دارد اگر با آگاهی و شناخت در کاربرد همراه نشود فضایی خطرساز برای فرهنگ جامعه است و نیاز است که متولیان امر برای مدیریت آن برنامه موثری داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان در پایان با تسلیت شهادت آتش‌نشانان در حادثه پلاسکو اذعان داشت: به گفته امام صادق علیه السلام سلامت جسمی، امنیت، کسب روزی حلال، داشتن همنشین موافق و خوب و داشتن روحیه تحمل و صبر و آزادمنشی، سلامت روحی و جسمی انسان را تامین می‌کند.