جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

استان مرکزی دوازدهمین استان پر تردد کشور در ایام نوروز - نمایش محتوای خبر

 

 

استان مرکزی دوازدهمین استان پر تردد کشور در ایام نوروز

استان مرکزی دوازدهمین استان پر تردد کشور در ایام نوروز

استان مرکزی دوازدهمین استان پر تردد کشور در ایام نوروز

 

در نشست اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر استان بر ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی در روزهای باقی مانده از تعطیلات تاکید شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ جانشین ستاد خدمات سفر استان مرکزی امروز در این نشست گفت: در ایام باقی مانده از تعطیلات نوروز خدمات به مسافران همچنان ادامه دارد و ستاد اجرایی خدمات سفر استان نیز بصورت مرتب در حال برگزاری است.

زندیه وکیلی با توجه به شرایط جوی استان و بارشها در ایام نوروز گفت: سفرها به استان با توجه به این وضعیت افزایش داشته بطوریکه استان مرکزی جزو12 استان پرتردد کشور در ایام نوروز است.
وی در ادامه از افزایش 8 درصدی اقامت مسافران نوروزی در استان خبر داد و گفت:خوشبختانه عملکرد ستاد اجرایی خدمات سفر استان قابل قبول و رضایت بخش است و با همکاری دستگاه های خدمات رسان و امدادی خدمات خوبی به مسافران و گردشگران ارائه شده است.
زندیه وکیلی در پایان با بیان اینکه ستاد خدمات سفر استان تا پایان هفدهم فروردین به کار خود ادامه خواهد دادگفت : برگشت از سفر را به روزهای پایانی موکول نکنند تا با حجم ترافیک روبرو نشویم و با رعایت قوانین و مقررات رانندگی سفر خوب و خوشی راداشته باشند و شاهد حوادث تلخ نباشیم.