جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

78 میلیارد ریال تسهیلات کارآفرینی در استان مرکزی پرداخت شد. - نمایش محتوای خبر

 

 

78 میلیارد ریال تسهیلات کارآفرینی در استان مرکزی پرداخت شد.

78 میلیارد ریال تسهیلات کارآفرینی در استان مرکزی پرداخت شد.

78 میلیارد ریال تسهیلات کارآفرینی در استان مرکزی پرداخت شد.

مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 78 میلیارد ریال تسهیلات کارافرینی و اشتغالزایی در این استان پرداخت شده است.

احسان مهدوی هزاوه در افتتاح دو طرح کارآفرینی خمین  افزود: با پرداخت این میزان اعتبار برای بیش از 800 نفر افراد جویای کار، در این استان فرصت اشتغال فراهم شده است.

وی بیان کرد: مجموع اعتبار امسال در سه حوزه ازدواج ، اشتغالزایی و طرحهای مشارکت روستایی 420 میلیارد ریال است که امید می رود تا پایان سال با اجرای طرح های کارآفرینی این اعتبارجذب شود.
وی اظهارکرد: تسهیلات در این صندوق در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و تدابیر دولت یازدهم اعطا می شود.

مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی در ارتباط با تسهیلات پرداخت شده کارآفرینی و اشتغالزایی خمین گفت: از ابتدای امسال تاکنون نه میلیارد و 720 میلیون ریال تسهیلات در این شهرستان پرداخت شده است.

وی بیان کرد: این میزان تسهیلات به 36 فقره پرونده اشتغالزایی و کارآفرینی در زمینه قالی بافی، خیاطی، بسته بندی حبوبات، لبنیات، تولید پوشاک و جایگاه سوخت پرداخت شده است.
مهدوی افزود: با این میزان تسهیلات پرداختی حدود 100 فرصت اشتغالزایی جدید در خمین ایجاد شده است.

وی در ارتباط با طرح های مورد بهره برداری در خمین افزود: کارگاه تولید پوشاک در روستای رباط مراد و کارگاه تولید سنگ های مصنوعی در شهر خمین با استفاده از تسهیلات کارافرینی به ترتیب 450 میلیون ریال و 500 میلیون ریال به بهره برداری شد.

وی ادامه داد: با بهره برداری از این طرح ها برای 20 نفر فرصت اشتغال فراهم شد.

شهرستان خمین از توابع استان مرکزی 110 هزار نفر جمعیت دارد.