سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

270 دانش آموزان بسیجی از اراک به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

270 دانش آموزان بسیجی از اراک به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند

270 دانش آموزان بسیجی از اراک به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند

270 دانش آموزان بسیجی از اراک به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند

270 دانش آموز دختر بسیجی حوزه مقاومت شهید فهمیده سپاه ناحیه اراک از مقابل کانون امام خمینی(ره) این شهرستان به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند

فرمانده سپاه ناحیه اراک در آیین بدرقه این دانش آموزان بسیجی گفت: دانش آموزان اعزامی به مدت سه روز از مناطق عملیاتی شلمچه، اروند، فکه و طلائیه بازدید می کنند.

پاسدارمحمد رضا رضایی افزود: این دانش آموزان با 6 دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی اعزام شدند و یک روحانی و 2 راوی پیشکسوت هشت سال دفاع مقدس نیز آنان را در این اردوی معنوی همراهی می کنند.

وی ادامه داد: این برنامه فرهنگی همه ساله با هدف تشریح و تبیین آرمان های شهدای گرانسنگ هشت سال جنگ تحمیلی و آشنایی نسل جوان جامعه با این آرمان ها انجام می شود.

فرمانده سپاه ناحیه اراک بیان کرد: آشنایی نسل جوان با ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی، امام راحل و شهدای هشت سال دفاع مقدس یکی از ابزارهای قدرتمند مقابله با هجمه های فرهنگی و جنگ نرم است.

پاسدار رضایی گفت: دانش آموزان با شرکت در این برنامه فرهنگی از نزدیک با مقاومت های رزمندگان اسلام و جانفشانی های شهدا آشنا می شوند و با الگوگیری از آنان در راه اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران و مقابله با دشمن استوارتر گام بر می دارند.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده قرار است 16 هزار و 230 دانش آموز از استان مرکزی در سال تحصیلی جدید در قالب اردوهای راهیان نور، از نقاط عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب و غرب کشور بازدید کنند.