حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

20 ساعته شدن پخش برنامه های سیمای شبکه آفتاب - نمایش محتوای خبر

 

 

20 ساعته شدن پخش برنامه های سیمای شبکه آفتاب

شناسه : 344291741

20 ساعته شدن پخش برنامه های سیمای شبکه آفتاب

20 ساعته شدن پخش برنامه های سیمای شبکه آفتاب

مدیر کل صدا و سیمای استان مرکزی از افزایش ساعت پخش برنامه های سیمای شبکه آفتاب به 20 ساعت خبر داد .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ قربانی جم مدیر کل صدا و سیمای استان مرکزی با تشریح ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان در شبکه آفتاب گفت : قرار است بعد از ماه مبارک رمضان فعالیت سیمای شبکه آفتاب 24 ساعته شود .

وی پخش زنده جمع خوانی قرآن کریم به مدت 30 ساعت از مصلی بیت المقدس اراک ، برنامه ریزی برای جلب نظر خیرین به منظور کمک به آزادی  زندانیان جرایم غیر عمد در برنامه قبول باشه با توجه به آزادی 45 زندانی در سال قبل ، مصاحبه با 70 زندانی غیر عمد در استان ،   پخش زنده مراسم شب احیاء لیالی پر فیض قدر از مناطق مختلف استان مرکزی ، پخش ویژه برنامه افطار و سحر در صدا و سیمای شبکه آفتاب و ضبط و پخش سفره های ساده افطاری مردم در ماه مبارک رمضان را از جمله مهمترین برنامه های شبکه افتاب در ماه مهمانی خدا عنوان کرد .
مدیر کل صدا و سیمای استان مرکزی ادامه داد : خوشبختانه sng ( دستگاه پخش زنده صدا و تصویر ) استان مرکزی با مساعدت استاندار در مرحله خریداری است قرار شد ۵۰ درصد مبلغ آن را صدا و سیما و ۵۰ درصد دیگر را استانداری پرداخت کند تا در پوشش برنامه‌های زنده در نقاط مختلف استان مشکلی نداشته باشیم.

قربانی‌جم به پوشش زنده انتخابات هم اشاره کرد و گفت : در انتخابات 29 اردیبهشت امسال  توانستیم از ۴۲ نقطه استان حماسه حضور مردم را از شبکه آفتاب و شبکه های سراسری به صورت زنده پخش کنیم .