جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

(ترنم وحی) جزء خوانی قرآن کریم - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

(ترنم وحی) جزء خوانی قرآن کریم

 

تهیه کننده: روح الله ذوالفقاری

تصویربردار : مهدی مرجانی ، وحید رحیمی و رضا نورمحمدی

دستیار تهیه: قطریفی

صدابردار : سید رضا حسینی

 

 

برنامه جزء خوانی قرآن کریم همزمان با آغاز ماه پر فضیلت رمضان برای ختم یک جزء از قرآن کریم در روز به مدت یک ساعت از ساعت 17:45 از سیمای شبکه آفتاب به طور زنده پخش می شود.

این برنامه با هدف رشد و شکوفایی معنوی مخاطبان و انس با قرآن کریم و همچنین احیای سنت اسلامی تلاوت روزانه کلام وحی و مشارکت عمومی مردم در ترتیل کلام الله مجید در ماه مبارک رمضان تلاش می کند با پخش روزانه یک جزء از قرآن کریم با صدای قاریان برجسته و ممتاز کشوری لحظاتی معنوی و عرفانی برای مخاطبان شبکه آفتاب ایجاد کند

ویژه برنامه «ترنم وحی» با محوریت قرآن و تامل در آیات الهی به تهیه کنندگی روح الله ذوالفقاری هر روز بصورت زنده از ساعت 17:45 به مدت یک ساعت جزء خوانی قرآن کریم را از مصلی بیت المقدس شهر اراک و امامزاده های استان مرکزی تقدیم مخاطبان سیمای شبکه آفتاب استان مرکزی می شود.

برنامه ترتیل 30 جزء قرآن در ماه مبارک رمضان با تلاوت قاریان ممتاز استان مرکزی به طور زنده از امامزاده های استان مرکزی روی آنتن صدا و سیما می رود. مخاطبان گرامی می توانند با همراهی و ختم قرآن هر روز ساعت 17:45 از یک جزء تلاوت ترتیل قرآن کریم به طور زنده بهره مند شوند.

 

سال تولید: 1399


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __