حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۷

‍ پیام مدیرکل شبکه آفتاب بمناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی - نمایش محتوای خبر

 

 

‍ پیام مدیرکل شبکه آفتاب بمناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

شناسه : 354429818

‍ پیام مدیرکل شبکه آفتاب بمناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

‍ پیام مدیرکل شبکه آفتاب بمناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

 

پیام دکتر آذردشتی، مدیرکل شبکه آفتاب

بمناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، اهمیت ویژه ای یافته است. به گونه ای که بخشی از موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.

روابط عمومی فعال و هوشمند، یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار است، همچنین روابط عمومی به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان، مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی مدیران و کارکنان به یکدیگر دارد به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است.

در سازمانهای رسانه ای که ارتباط با مخاطب حرف اول را می زند، اهمیت جایگاه روابط عمومی در ایجاد، حفظ و افزایش این تعامل و ارتباط دوسویه بین رسانه و مخاطبان ، دوچندان است و روابط عمومی‌ها نقش اساسی در حفظ مخاطب موجود  و افزایش مخاطب جدید دارند که این امر ضامن بقای رسانه است..

فرا رسیدن بیست و هفتم اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی را به همه عزیزان فعال در عرصه روابط عمومی، بویژه همکاران روابط عمومی رسانه ملی و شبکه آفتاب، صمیمانه تبریک و تهنیت می گویم و برای همه این عزیزان توفیقات روز افزون مسألت می نمایم.

 

امیر هوشنگ آذردشتی‌‌

مدیر کل صدا و سیمای استان مرکزی

27/2/97