جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

۵۶ فرصت سرمایه‌گذاری در استان مرکزی شناسایی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۵۶ فرصت سرمایه‌گذاری در استان مرکزی شناسایی شد

۵۶ فرصت سرمایه‌گذاری در استان مرکزی شناسایی شد

۵۶ فرصت سرمایه‌گذاری در استان مرکزی شناسایی شد

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان مرکزی گفت: موفق شدیم در بحث سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی ۵۶ فرصت سرمایه‌گذاری را در استان شناسایی کنیم.

حسین میرزاخانی با اشاره به فرصت‌های سرمایه‌گذاری موجود در استان اظهار داشت: در بحث سرمایه‌گذاری 56 فرصت در استان شناسایی شد که ارزش این فرصت‌های سرمایه‌گذاری بالغ بر 12 هزار و 500 میلیارد تومان ریالی و 443 میلیون یورو ارزی است که به متقاضیان سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی عرضه شده و قابلیت عرضه دارد.

وی افزود: خوشبختانه در دوره پسابرجام و گشایشی که ایجاد شد، توانستیم در 6 ماهه نخست سال سه مجوز سرمایه‌گذاری خارجی در استان را مصوب کنیم و توسط وزیر اقتصاد و دارایی مجوزهای مربوطه صادر شد.

نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان مرکزی تصریح کرد: این سرمایه‌گذاری‌ها از کشورهای انگلستان، افغانستان و ترکیه بودند و تاکنون چهلمین مجوز سرمایه‌گذاری خارجی را برای استان مرکزی از دولت دریافت کرده‌ایم.

میرزاخانی بیان کرد: تمام تلاش مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان کمک به فرایند و انجام سرمایه‌گذاری خارجی است و در این راستا لازم است که تمامی دستگاه‌های اجرایی که متولی ارائه خدمات و صدور مجوز هستند همکاری کنند.

وی ادامه داد: از تمامی واحدها و بخش‌های صنعتی استان مرکزی تقاضا میشود چنانچه فرصت‌هایی را برای سرمایه‌گذاری دارند ارائه دهند تا برای آنها سرمایه‌گذار جذب کنیم.

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان مرکزی عنوان کرد: بنابراین همواره در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان به‌دنبال شناسایی فرصت‌ها و جذب سرمایه‌گذار به منظور استفاده از این فرصت‌ها هستیم.