جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

۱۱ محموله کالای قاچاق در استان مرکزی کشف شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۱ محموله کالای قاچاق در استان مرکزی کشف شد

۱۱ محموله کالای قاچاق در استان مرکزی کشف شد

۱۱ محموله کالای قاچاق در استان مرکزی کشف شد

 

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: با اجرای این عملیات‌ها پلیس مبارزه با قاچاق کالای استان مرکزی ۱۱ دستگاه خودرو حامل بار قاچاق به ارزش تقریبی و یک میلیارد و ۲۰۵ میلیون ریال کالای قاچاق ضبط و توقیف شد.

با اشاره به مبارزه با کالای قاچاق اظهار داشت: مبارزه با پدیده شوم قاچاق همواره به عنوان یکی از کارهای اولویتدار پلیس استان مرکزی در صدر برنامه‌ها قرار داشته است.

وی افزود: نیروی انتظامی استان مرکزی در مبارزه با قاچاق با تمام قوا وارد میدان شده چرا که استان مرکزی از نظر جغرافیایی بر سر راههای ارتباطی استانهای دیگر قرار دارد و قاچاقچیان برای حمل کالاهای خود به نقاط دیگر از راه‌های ارتباطی این استان استفاده می‌کنند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: با توجه به گزارشات واصله از حمل چند محموله قاچاق در راهای ارتباطی شازند و دلیجان، برنامه‌ریزی برای عملیات توقیف این محموله‌ها انجام شد.

سپهوند ادامه داد: با اجرای این عملیات‌ها پلیس مبارزه با قاچاق کالای استان مرکزی موفق به توقیف 11 دستگاه خودرو حامل بار قاچاق به ارزش تقریبی و یک میلیارد و 205 میلیون ریال کالای قاچاق شد.

وی بیان داشت: کالاهای قاچاق کشف شده از این خودروها شامل 14 دستگاه مایکرویو، 30 عددسینگ ظرفشویی، یک هزار و 412 عدد کمپوت و آبمیوه، یک هزار و 8 عدد نوشابه خارجی و 127 کارتن لوازم آرایش، 276 کیلوگرم پوشاک زنانه و مردانه خارجی، 4 دستگاه کولر گازی، 9 دستگاه تلویزیون و 5 دستگاه یخچال بود.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به دستگیری قاچاقچیان خاطرنشان کرد: در این عملیات‌ها همچنین 11 نفر نیز دستگیر شده که پرونده آنان به مراجع قضایی تحویل شده است