رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

۱۱۰ برنامه ورزشی ویژه ماه رمضان در استان مرکزی برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۱۰ برنامه ورزشی ویژه ماه رمضان در استان مرکزی برگزار می‌شود

۱۱۰ برنامه ورزشی ویژه ماه رمضان در استان مرکزی برگزار می‌شود

۱۱۰ برنامه ورزشی ویژه ماه رمضان در استان مرکزی برگزار می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: برنامه‌های رمضان در قالب ۱۱۰ برنامه به تفکیک ۳۰ برنامه در حوزه بانوان، ۴۵برنامه در حوزه آقایان و همچنین ۳۵ برنامه در حوزه جوانان و در قالب برنامه‌های فرهنگی برگزار می‌شود.

عابد حقدادی با اشاره به ویژه برنامه‌های رمضان در استان مرکزی اظهار داشت: مسابقات  وبرنامه‌های ویژه ماه رمضان در ایام ماه رمضان برگزار می‌شود، این در حالی است که توجه به اوقات فراغت جوانان سایر رده‌های سنی بسیار اهمیت دارد و باید به آن پرداخته شود.

وی افزود: برنامه‌های رمضان در قالب 110 برنامه به تفکیک 30 برنامه در حوزه بانوان، 45 برنامه در حوزه آقایان و همچنین 35 برنامه در حوزه جوانان و در قالب برنامه‌های فرهنگی برگزار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی تصریح کرد: از مهم‌ترین برنامه‌ها می‌توان به حضور در مسابقات فوتسال در تمامی شهرستان‌ها، برگزاری 120 محفل انس با قرآن در تمامی شهرستان‌ها،برگزاری مسابقات ورزشی اعم از حاکی، والیبال و غیره ومسابقات فرهنگی در سطح شهرستان‌ها اشاره کرد.

حقدادی بیان کرد: همچنینی مراسم تجلیلی از روسا و نائب روسای هیئت‌های ورزشی از دیگر برنامه‌های شاخصی است که در این ایام برگزار می‌شود.