جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

یکپارچگی و وحدت ملی بزرگترین پیام راهپیمایی 22 بهمن - نمایش محتوای خبر

 

 

یکپارچگی و وحدت ملی بزرگترین پیام راهپیمایی 22 بهمن

یکپارچگی و وحدت ملی بزرگترین پیام راهپیمایی 22 بهمن

یکپارچگی و وحدت ملی بزرگترین پیام راهپیمایی 22 بهمن

وزیر صنعت در بازدید از بیت تاریخی امام خمینی (ره) در خمین وحدت و یکپارچگی را بزرگترین پیام راهپیمایی 22 بهمن به جهانیان دانست.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک ؛ وزیر صنعت ، معدن و تجارت در سفر به استان مرکزی از بیت قدیمی امام خمینی (ره) در خمین بازدید و با آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) تجدید میثاق کرد .
شریعتمداری در زادگاه امام خمینی (ره) گفت : بنیان‌گذار انقلاب اسلامی آوازه اسلام ناب را به گوش جهانیان رساندو استقلال و اقتدار را برای میهن ما به ارمغان آورد . 
وی افزود : جای جای ایران اسلامی آغشته به خون شهدای بلند مرتبه است و مسئولیت حفظ این میراث بزرگ امام ، امروز بر عهده ماست که صیانت از آن تنها با همت و سخت کوشی ممکن می شود .
 شریعتمداری با بیان اینکه حفظ میراث امام تنها با سلامت نفس و دوری از پلیدی ها ممکن است افزود :  برخورد بی امان با فساد و برنامه ریزی همراه با تعقل ، کوشش و بینش ، حرکت در مسیر  امام را میسر میکند و به معنای وفای به عهد و غیر از این به معنای جفا به راه انقلاب است.
شریعتمداری با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن هم گفت : یکپارچگی و وحدت ملی بزرگترین پیام ملی هر ساله ٢٢ بهمن است و ملت ایران با هر عقیده و تفکری به جمهوری اسلامی ایران با همین ویژگی ها معتقدند و برای اعلام جهانی آن نیز ٢٢ بهمن در صحنه حضور می یابند.