جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

یادواره 32 شهید روستای صدر آباد بخش مرکزی زرندیه برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

یادواره 32 شهید روستای صدر آباد بخش مرکزی زرندیه برگزار شد

یادواره 32 شهید روستای صدر آباد بخش مرکزی زرندیه برگزار شد

یادواره 32 شهید روستای صدر آباد بخش مرکزی زرندیه برگزار شد

یادواره 32 شهید روستای صدرآباد بخش مرکزی شهرستان زرندیه با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور در مسجد جامع این روستا برگزار شد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: شهدا جان خود را فدا کردند تا آبرو و امنیت در کشور پابرجا باشد و نباید با روزمرگی ها و تنگناها از یاد و خاطره شهیدان غفلت کرد.
حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا تویسرکانی بیان کرد: بصیرت و شناخت دشمن زمان یکی از سفارش های مهم بیشتر شهدا و ایثارگران است و امروز باید با تاسی از ولایت و رهنمود های مقام معظم رهبری، در راستای تبیین و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی گام برداشت.

این کارشناس مذهبی تصریح کرد: حفظ شعائر دینی و پاسداری از ارزش های اسلامی و اعتقادی دیگر هدف روشن شهدا بود که امروز هم مجاهدان سنگر اسلام راستین در خط نبرد جنگ نرم با دشمنان نقش آفرینی می کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشورعنوان کرد:ارتباط نزدیک با قرآن و تمسک به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) مهم ترین ابزار دین شناسی و اسلام شناسی است.

حجت الاسلام تویسرکانی افزود: امروزپیامدهای بد دینی بیشتر از بی دینی در جامعه انسانی خسارت بار است و باید با برنامه های فرهنگی و عقیدتی به ویژه برای نسل جوان،آموزه های دین مبین اسلام را تبیین کرد.

وی اضافه کرد: یکی از مهم ترین مولفه های حراست از دستاوردهای شهدا، دفاع از دین خدا در روی زمین است و اگر حرکت در مسیر گفتمان ولایت مصداق واقعی این حرکت ارزشمند است.

مداحی در سوگ رحلت جانگداز رسول اکرم (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و شهدای والامقام ،گلباران گلزار شهدای روستای صدرآباد از دیگر برنامه های این یادواره بود.

شهرستان زرندیه به مرکزیت شهرمامونیه دردوران دفاع مقدس 436 شهید تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است.