جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

یادواره شهدای محله آسیابک زرندیه - نمایش محتوای خبر

 

 

یادواره شهدای محله آسیابک زرندیه

یادواره شهدای محله آسیابک زرندیه

یادواره شهدای محله آسیابک زرندیه

یادواره 49 شهید محله اسیابک به مناسبت هفته بسیج و اربعین حسینی در مسجد جامع محله آسیابک شهرمأمونیه برگزار شد .

در این یادواره 49 شهید محله آسیابک شهرمأمونیه که با حضور خانوده های معظم شهدا و بسیجبان و مردم ولایت مدار مرکز شهرستان زرندیه برگزار شد سردارحسین کاجی فرمانده تفحص لشگر 17 علی بن ابیطالب (ع) دلیل برگزاری یادواره شهدا را جاماندن از قافله شهدا خواند و گفت: امروزه خاکریز امام عصر (عج) در حال شکل گیری است و ما باید با پیروی از سیره شهدا از قافله این امامزادگان عشق جا نمانیم تا خدای ناکرده امام زمان (عج) نیز تنها نماند.

در ادامه سردار کاجی ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: در دفاع مقدس و جنگ تحمیلی هشت ساله، درگیری بین ایران و عراق نبود بلکه نبرد بین کفر و اسلام بود.

وی به کمک های آلمان، فرانسه و ایتالیا به بعثی ها در طول جنگ اشاره کرد و افزود: در جنگ تحمیلی تمام کفر به جنگ اسلام آمده بود و رزمندگان اسلام با ایثار و اخلاص در قالب دفاع مقدس دستاوردهای عظیمی را در ابعاد سیاسی و فرهنگی برای جبهه اسلام کسب کردند.

وی در ادامه گفت : هفته بسیج یادآوری ایثار، همدلی، وحدت، دین‌داری و ولایت مداری رزمندگان شریف است و یادآور استکبارستیزی همه رزمندگان وامت اسلامی ایران است.

سردار کاجی خاطر نشان کرد: ما مدیون حمایت‌های بی‌شائبه ملت تحت رهبری امام خمینی در دوران دفاع مقدس و امروز تحت رهبری خلف صالحشان یعنی رهبر معظم انقلاب هستیم؛ ما مدیون خون شهدائیم یاد و خاطره این شهدا را هرچه با شکوهتر باید برگزار کنیم و برای هریک از شهدایمان یک یادواره بخصوص برگزار کنیم