سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

یادواره شهدای دانشجوی دلیجان در دانشگاه پیام نور برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

یادواره شهدای دانشجوی دلیجان در دانشگاه پیام نور برگزار شد

یادواره شهدای دانشجوی دلیجان در دانشگاه پیام نور برگزار شد

یادواره شهدای دانشجوی دلیجان در دانشگاه پیام نور برگزار شد

یادواره شهدای دانشجوی شهرستان دلیجان در آستانه 16 آذر روز دانشجو با حضور پرشور اساتید و دانشجویان در دانشگاه پیام نور دلیجان برگزار شد.

با 16 آذر روز دانشجو یادواره شهدای دانشجوی دلیجان با حضور پرشور اساتید و دانشجویان در دانشگاه پیام نور این شهرستان برگزار شد.

یکی از فرماندهان سپاه قدس طی سخنانی مجاهدت و از خودگذشتگی رزمندگان در دوران دفاع مقدس را ضامن حفظ و استواری نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و  گفت: استقلال، آزادی و اقتدار کنونی جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا به دست آمده است.

سردار عبدالفتاح اهوازیان ادامه داد: اگر امروز ایران اسلامی در زمینه‌های اقتصادی، علمی، سیاسی و ... در جهان حرفی برای گفتن دارد، این دستاوردها حاصل امنیتی است که نتیجه ایثارگری‌های شهداست.

این فرمانده سپاه قدس با اشاره به دستاوردهای جبهه مقاومت در منطقه، حضور نیروهای مقاومت متشکل از ایران، عراق، افغانستان، سوریه، پاکستان و... برای مقابله با فتنه تکفیری در عراق و سوریه را گامی بلند در راستای ایجاد ثبات و امنیت در این کشورها دانست.

شهرستان دلیجان چهار شهید دانشجو به نام‌های شهیدان عباس فدایی، غلامحسین شفیعی، محمود ابراهیمی و ابوالفضل صادقی در طول دوران دفاع مقدس تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.

این یادواره با هدف تکریم، بزرگداشت و زنده نگه داشتن یاد شهیدان والامقام به همت بسیج دانشجویی شهرستان دلیجان برگزار شد.