جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

گلبانگ صبح - نمایش محتوای صدا

 

 

گلبانگ صبح

 

تهیه کننده: خانم فاطمه آتانی

اجرا: شهپر عسکری - شهرام ترکمانی

گزارشگر: امید کریمی

صدابردار: محمد علی زهره وند - زهره میرزایی

نویسنده: اکرم گلی

 

گلبانگ صبح برنامه صبحگاهی صدای آفتاب است که در ساختار مجله ای و بصورت پخش زنده هر روز بجز جمعه ها ساعت 7:10 دقیقه پخش میشود.

 

برنامه گلبانگ صبح با تاکید بر پاسگویی مسئولان، در راستای تقویت امیدبخشی، ارتقای آگاهی و تعمیق باورهای عمومی و ایجاد شور و نشاط صبحگاهی و با حال و هوای صبحگاهی همراه با بخش های متنوع که هر روز با یک موضع خاص و متناسب با مناسبتهای روز یا هفته بیان می شود، در تلاش است صبحی دل انگیز در فضایی مفرح را برای شنوندگان رادیو آفتاب ایجاد کند.

 

رادیو آفتاب شش روز در هر هفته در برنامه "گلبانگ صبح" برنامه های شنیدنی همراه با شادی و نشاط برای مخاطبان خود تدارک دیده است. یکی از آیتم‌های این برنامه بخش کارشناسی است که نکات تغذیه ای و شادزیستن را برای شنوندگان بازگو می کند. همچنین بخش ارتباط تلفنی با عنوان شما کجایید، گزارش های موضوعی شاد و مفرح در فضاهای ورزشی و پارک ها، آهنگ تندستی که روزهای زوج پخش می شود، اطلاع رسانی از عنوان روزنامه های استان که در بخش پیشخوان عنوان می شود. پیام های ورزشی استان، هواشناسی استان، تقویم استانی، موسیقی بی کلام و با کلام و تلفن ها و پیام های مردمی از دیگر بخش های این برنامه می باشد.

 

این برنامه با رویکردی اطلاعاتی و آموزشی همه روزه آغازیست برای بازتاب رخدادهای اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ... که هر روز بجز روزهای تعطیل از ساعت  7:10 به مدت 50 دقیقه همراه شنوندگان استانی خواهد بود

 

سال تولید: 1399