رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸

گلبانگ صبح - نمایش محتوای صدا

 

 

گلبانگ صبح

Loading the player...

«گلبانگ صبح» عنوان برنامه صبحگاهی رادیو آفتاب است که در ساختار مجله ای و بصورت پخش زنده از ساعت 6:30 دقیقه هر روز صبح بجز جمعه ها با ایجاد فضایی شاد و مفرح، صبحی دل انگیز را برای شنوندگان خود رقم می زند.

برنامه گلبانگ صبح با تاکید بر پاسگویی مسئولان، در راستای تقویت امیدبخشی، ارتقای آگاهی و تعمیق باورهای عمومی و ایجاد شور و نشاط صبحگاهی و با حال و هوای صبحگاهی همراه با بخش های متنوع که هر روز با یک موضع خاص و متناسب با مناسبتهای روز یا هفته بیان می شود، در تلاش است صبحگاه خوبی را در فضایی مفرح در ساعات اولیه صبح برای شنوندگان رادیو محلی استان ایجاد کند.

راديو آفتاب شش روز در هر هفته در برنامه "گلبانگ صبح" برنامه هاي شنيدني همراه با شادي و نشاط براي مخاطبان خود تدارك ديده است. يكي از آيتم‌هاي اين برنامه بخش کارشناسی است که نکات تغذیه ای و شادزیستن را برای شنوندگان بازگو می کند. همچنین بخش ارتباط تلفنی با مدیران کل، نمایندگان، فرمانداران، استاندار با عنوان شما کجایید، گزارش های موضوعی شاد و مفرح در فضاهای ورزشی و پارک ها، آهنگ تندستی که روزههای زوج پخش می شود، اطلاع رسانی از عنوان روزنامه های استان که در بخش پیشخوان عنوان می شود. پیام های ورزشی استان، هواشناسی استان، تقویم استانی، موسیقی بی کلام و با کلام  انتخاباتی و تلفن ها و پیام های مردمی از دیگر بخش های این برنامه می باشد.

گفتنی است برنامه صبحگاهی گلبانگ صبح در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در روزهای یکشنبه و پنجشنبه به تشریح موضوعات انتخابات بصورت مستقیم می پردازد

این برنامه با رویکردی اطلاعاتی و آموزشی همه روزه آغازیست برای بازتاب رخدادهای اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ... که هر روز بجز روزهای تعطیل از ساعت 6:30 به مدت 75 دقیقه همراه شنوندگان استانی خواهد بود

 

تاریخ تولید: 1396

تهیه کننده: سپیده نوری – علیرضا اهوازی

مجریان: فرشاد شکیبا مهر – میثم اسکندری

گزارشگر: شهرام ترکمانی

نویسنده: فائزه امینی