جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

گلباران قبور مطهر شهدا در اراک - نمایش محتوای خبر

 

 

گلباران قبور مطهر شهدا در اراک

گلباران قبور مطهر شهدا در اراک

گلباران قبور مطهر شهدا در اراک

 

قبور مطهر شهدای اراک گلباران شد.

قبور مطهر شهدای شهرستان اراک همزمان با آغاز هفته عقیدتی سیاسی با حضور تنی چند از فرماندهان سپاه روح الله استان مرکزی عطر افشانی و گلباران شد

حاضران در این آیین معنوی با قرائت فاتحه و اهدای شاخه های گل یاد و خاطره شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند و به مقام امام راحل و شهدا ادای احترام کردند.

معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی در حاشیه این آیین گفت: شهدای گرانسنگ ایران اسلامی با اهدای خون خود به تمام آزادمردان جهان درس عزت و سعادتمندی آموختند و هر انسانی که خواهان سعادت دنیا و آخرت باشد باید با الگوگیری از شهدا مسیر زندگی خود را بپیماید.

سرهنگ پاسدار حمیدی افزود: اجرای برنامه‌های مختلف درون ‌سازمانی و برون‌ سازمانی با مشارکت اقشار بسیج برای آحاد مردم در طول هفته عقیدتی، سیاسی و هفته معلم در استان مرکزی تدارک شده است.

وی گفت: برگزاری همایش یاد مطهر، مراسم گرامیداشت و تجلیل از150 نفر از استادان، مربیان، هادیان، سرگروه های صالحین و معلمین بسیجی، نشست سیاسی بصیرت، برگزاری محافل روشنگری، مسابقه کتاب خوانی از آثار شهید مطهری و برپایی نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی از مهمترین برنامه های سپاه روح الله استان مرکزی در نقاط مختلف شهری و روستایی این استان است.

همچنین در این آیین معنوی دو تن از فرماندهان پیشکسوت هشت سال دفاع مقدس به بیان خاطراتی از ویژگی های اخلاقی و رشادت های شهیدان حجت الاسلام اکبرزاده، ثامنی و شهید مدافع حرم حمیدرضا انصاری پرداختند.