حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۷

گلباران حجره طلبگی امام خمینی(ره) در اراک - نمایش محتوای خبر

 

 

گلباران حجره طلبگی امام خمینی(ره) در اراک

شناسه : 353067560

گلباران حجره طلبگی امام خمینی(ره) در اراک

گلباران حجره طلبگی امام خمینی(ره) در اراک

حجره طلبگی امام خمینی(ره) در اراک به مناسبت آغاز دهه فجر گلباران شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اراک؛ به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و ورود تاریخی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی(ره) به میهن اسلامی؛ صبح امروز دوازدهم بهمن، حجره طلبگی امام خمینی(ره) در مدرسه علمیه امام خمینی اراک، با حضور مردم و مسئولان گلباران و عطر افشانی شد.
آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در این مراسم گفت: امام خمینی رهبر کبیر انقلاب اسلامی دارای اندیشه های بلند و خدایی بود که به پشتوانه ملت بزرگ ایران توانست اندیشه های پوچ رژیم شاهنشاهی را خنثی کند.
آیت الله دری افزود: تا زمانی که یک ملت از آگاهی بالایی برخوردار باشد هیچ دشمنی نمی تواند این ملت بزرگ و قهرمان پرور را از زانو در آورده و به لرزه اندازد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به اغتشاش های اخیر توسط عده ای افراد ناآگاه در جامعه اشاره کرد و افزود: افرادی که در جمهوری اسلامی ایران به دنبال هرج و مرج هستند هدفشان فقط ضربه زدن به قران و اسلام است.
آیت الله دری با بیان اینکه مبنای اسلام عدالت است تصریح کرد: دولت و مجلس باید به دنبال شایسته سالاری باشند و از هرگونه بازیهای سیاسی و باند بازی پرهیز کنند.
وی به دغدغه ها و مشکلات مردم در جامعه هم اشاره کرد و افزود: اگر موازین اسلامی در جامعه به درستی اجرا شود و در این مسیر از افراد با لیاقت و شایسته استفاده شود شاهد به وجود امدن مشکلات بانکها نخواهیم بود.
نماینده ولی فقیه عوان کرد: دولت باید نظارت خود را بر بانک ها بیشتر کند تا شاهد خسارت 12هزار میلیارد تومانی در زمینه بانکی نباشیم و همچنین بانک ها هم باید از پرداخت وام های صوری پرهیز کنند.
حجت الاسلام سپاسی مدیر حوزه های استان هم در این آیین گفت: پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در اثر استقامت مردم همراه با سختی و مجاهدت ها بوده است و باید بر استقامت شهدا درود فرستاد.
وی افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران به جای رسیده است که کشورهای سلطه گر در مقابل ایران احساس خطر می کنند.