سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

گلباران بیت قدیمی امام خمینی(ره) در چهلمین فجر پیروزی - نمایش محتوای خبر

 

 

گلباران بیت قدیمی امام خمینی(ره) در چهلمین فجر پیروزی

گلباران بیت قدیمی امام خمینی(ره) در چهلمین فجر پیروزی

گلباران بیت قدیمی امام خمینی(ره) در چهلمین فجر پیروزی

روز ۱۲ بهمن حجره طلبگی و بیت قدیمی امام خمینی(ره) در اراک و خمین گلباران می‌شوند.

 حجت الاسلام هاشمی رئیس ستاد دهه فجر استان مرکزی در حاشیه نشست هماهنگی برنامه‌های دهه فجر شهرستان اراک، گفت: گلباران حجره طلبگی و بیت قدیمی بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران از اصلی‌ترین برنامه‌های دوازدهم بهمن ماه امسال است.
حجت الاسلام هاشمی گفت: در آستانه بهار چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه‌های متعددی برای گرامیداشت این ایام در سطح استان در نظر گرفته شده است.
زارعی، معاون سیاسی فرمانداری اراک هم در این جلسه از برگزاری بیش از صد عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی و هنری  ایام دهه فجر در شهرستان اراک خبرداد.
رئیس بنیاد شهید شهرستان اراک هم از برگزاری ۳۶ برنامه فرهنگی همزمان با ز در سطح شهرستان اراک خبر داد و گفت: گلباران مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا، اعزام پیام‌آوران ایثار در دانشگاه‌ها و مدارس و تعویض پرچم قبور شهدای انقلاب و برگزاری همایش میهمانی لاله‌ها در نوزدهم بهمن ماه از جمله برنامه‌ها در این ایام است.
احمدی، معاون پرورشی ناحیه یک اراک هم گفت: برگزاری سرود ۱۳۵۷ نفری دانش آموزان، نواختن زنگ انقلاب در مدارس، برگزاری نمایش عروسکی شیطان بزرگ و طرح مصباح الهدی در ایام دهه مبارک فجر در مدارس اراک اجرا خواهد شد.