رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

گفتگوی ویژه خبری - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گفتگوی ویژه خبری
 

 

برنامه اي است سياسي اجتماعي، فرهنگی اقتصادی كه با ساختاری گفتگو محور در مدت 25 دقیقه هر هفته چهارشنبه شب ها پس از پخش دوم مجموعه خبری استان راس ساعت 20 به تهیه کنندگی علی حاجی آبادی روی آنتن شبکه آفتاب می رود.

در این برنامه که تولید گروه تفاسیر و برنامه های سیاسی معاونت اطلاعات و اخبار صدا و سیمای استان مرکزی است، ضمن تعامل سازنده با مجموعه مدیران در جهت پیگیری مطالبات و خواسته های بحق مردم استان گامهای اساسی برداشته می شود و تلاش برنامه سازان ایجاد رضایت در مخاطبان با پیگیری مسائل و مشکلات موجود در مناطق مختلف استان است.

در برنامه زنده گفتگوی ویژه خبری در ابتدا موضوع اصلی در قالب گفتار ویژه پخش می شود و سوالات اساسی مطرح می گردد تا از بحث مورد نظر رمزگشایی شود و مسیر گفتگو برای بیننده مشخص گردد. علاوه بر این با پخش گزارش و مصاحبه مردمی مواردی مطرح می گردد تا مسئولان حاضر در برنامه ضمن پاسخگویی به سوالات مطرح شده مسائل و مشکلات روز استان را تحلیل و بررسی کنند.

ارتباط تلفنی با سامانه صوتی شبانه روزی 2166100 و ارسال پیامک به سامانه 30000863 پل ارتباطی برنامه مورد نظر با بینندگان شبکه استانی است

دیگر عوامل برنامه:

کارگردان: علی نوده فراهانی

سردبیر: محمود حاجعلی عسگری

دستیار تهیه: محسن صفری

مجری: حسین وفایی فرد

گزارشگران: مجتبی غلامی – محسن میرزایی

تدوین: میلاد حسنی – رضا احمدی

تصویربردارن: مهدی ادیب – سعید احمدی

صدابردارن: محمود احمدی – احسان بردبار

نویسنده: محسن عبدی
 

 
اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __