جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

گرامیداشت هفته دفاع مقدس با پیاده‌روی نظامی در فراهان - نمایش محتوای خبر

 

 

گرامیداشت هفته دفاع مقدس با پیاده‌روی نظامی در فراهان

گرامیداشت هفته دفاع مقدس با پیاده‌روی نظامی در فراهان

گرامیداشت هفته دفاع مقدس با پیاده‌روی نظامی در فراهان

 

   به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، مراسم پیاده‌روی نیرو‌های نظامی و انتظامی در فراهان برگزار شد.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ به مناسبت چهل سالگی دفاع مقدس مراسم پیاده‌روی نیرو‌های نظامی و انتظامی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرفرمهین برگزار شد.

در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی برگزار شد، شرکت کنندگان مسیر شهرفرمهین تا امامزاده احمد ابن علی (ع) ذلف آباد را پیاده روی کردند.

در ادامه مراسم جمعی از کارکنان ادارات و نیرو‌های نظامی و انتظامی شهرستان فراهان در جوار امامزاده احمد ذلف آباد به قرائت زیارت عاشورا پرداختند.

مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با سخنرانی حجت الاسلام عبدی مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی و ادای احترام به مقام شامخ شهدای این شهر از دیگر برنامه‌های دفاع مقدس در فراهان بود.

هفته دفاع مقدس از دوشنبه ۳۱ شهریور ماه آغاز شده و تا دوشنبه هفتم مهرماه ادامه دارد و در این هفته برنامه‌های متنوعی در شهرستان‌های استان مرکزی برگزار می‌شود.

به گفته سرهنگ کریمی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی برنامه‌های چهل سالگی دفاع مقدس با شعار محوری و راهبردی "ما قوی هستیم" تدوین شده اند و از سوم خرداد ماه آغاز شده اند و تا پایان سال با محوریت شهدا ادامه خواهند داشت و چندین برنامه مهم در هفته دفاع مقدس هفته برگزار خواهد شد.

ستاد گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس در تمام شهرستان‌های استان مرکزی تشکیل شده و کلیه دبیران و اعضای ستاد باید به شکل هفتگی گزارشات فعالیت‌های انجام شده را به اداره کل حفظ آثار و دبیرخانه ستاد ارسال کنند.