جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

گرامیداشت هفته بسیج در شب چراغ - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گرامیداشت هفته بسیج در شب چراغ

Loading the player...

برنامه شب چراغ با رویکرد معرفی آداب و رسوم و نقاط گردشگری استان مرکزی و فعالیت های بسیج استان بصورت زنده دوشنبه و سه شنبه 1و2آذر ماه از شبکه آفتاب و شبکه شما پخش می شود

استان‌ مرکزی از لحاظ‌ آداب‌ و رسوم‌ و كنش‌هاي‌ فرهنگي‌ مردم‌، كانون‌ گوناگوني ‌هاست‌. انجام‌ مراسم‌ مربوط‌ به‌ اعياد ملي‌ و مذهبي‌، ازدواج‌ ، سوگ‌ها و عزاداریهای مذهبي‌ و ساير كنش‌هاي‌ فرهنگي‌ مردم‌ عليرغم‌ تفاوت‌هاي ‌محسوسي‌ كه‌ با ساير نقاط‌ با هم‌ دارند، بسيار ديدني‌ و جالب‌ توجه‌ است‌.

آیتم های برنامه شامل مجری، خواننده، وله های مرتبط با هفته بسیج، میهمانی از جنس هنرمندان صنایع دستی استان مانند عبدالله گله و پرداختن به گیوه به عنوان یکی از صنایع دستی استان، نقاش، خوشنویس، دکلمه خوانی ، مهمانان ویژه گرامیداشت هفته بسیج ، پخش موسیقی های زنده خوانندگان استانی ویژه گرامیداشت هفته بسیج و انعکاس فعالیت های بسیجیان استان مزکزی، می باشد.

برنامه زنده " شب چراغ " که در ساختار ترکیبی و به تعداد 2 برنامه 60 دقیقه ای در روز های دوشنبه و سه شنبه یکم و دوم آذرماه 95 بصورت زنده پخش می شود، با حضور میهمانان مختلف از سراسر استان می کوشد ضمن گرامیداشت هفته بسیج در قالب گفتکو با مهمانان ویژه و آیتم های ویژه این هفته به انعکاس فعالیت های بسیجیان بپردازد و همچنین آداب و رسوم مناطق مختلف استان پهناور استان مرکزی نیز معرفی نماید.

سال تولید: 1395

تهیه کننده: حامد شیدایی

مجری: علی حاجی آبادیاشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __