حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۷

کمیته امداد شهرستان "هندودر" هم‌زمان با آغاز هفته وحدت آغاز به‌کار کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

کمیته امداد شهرستان "هندودر" هم‌زمان با آغاز هفته وحدت آغاز به‌کار کرد

شناسه : 349059411

کمیته امداد شهرستان "هندودر" هم‌زمان با آغاز هفته وحدت آغاز به‌کار کرد

کمیته امداد شهرستان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی گفت: هم‌زمان با آغاز هفته وحدت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان هندودر آغاز به کار کرد.

قنبر موسی‌نژاد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در  حدود 6 درصد مردم استان مرکزی تحت حمایت کمیته امداد هستند که این میزان در بخش سربند به‌تنهایی 30 درصد است که خود نشان از فقر مضاعف در این منطقه دارد و تلاش ما امدادرسانی و حضور بیشتر در مناطقی بوده که فقر در آن بارزتر است.

وی  افزود: مجوز آغاز به کار مستقل کمیته امداد شهرستان هندودر در سفر رئیس کمیته امداد کشور به استان داده شد. که اکنون شاهد اجرایی شدن این دستور هستیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی تصریح کرد: ارائه خدمات بهتر در کوتاه‌ترین زمان به محرومان و تلاش مضاعف برای توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت از مهم‌ترین اهداف کمیته امداد در مستقل شدن کمیته امداد شهرستان هندودر است.

موسی‌نژاد با اشاره به برنامه کمیته امداد در ارائه خدمات ویژه به مناطق محروم  گفت: کمیته امداد استان مرکزی برنامه‌ای را از ابتدای امسال مبنی بر ارائه خدمت به محرومان در زمینه مسکن، جهیزیه، اشتغال و وام کارگشایی آغاز کرده و با توجه به اینکه منابع کمیته امداد محدود است نیازمند کمک بیشتر خیران و نیکوکاران در این مناطق هستیم.

وی ادامه داد: مردم استان مرکزی دو میلیارد و 500 میلیون تومان به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه کمک کردند و کمیته امداد با اینکه مسئولیت مستقیم در جمع‌آوری کمک‌ها نداشته با مراجعه خیران و حامیان اقدام به جمع‌آوری و ارسال این کمک‌ها کرده است.