جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

کمپین جشن نیکوکاری در اراک - نمایش محتوای خبر

 

 

کمپین جشن نیکوکاری در اراک

جشن نیکوکاری با مشارکت نیکوکاران در سطح استان مرکزی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ معاون مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان مرکزی در مراسم کمپین جشن نیکوکاری در اراک گفت: ما در آستانه هفته نیکوکاری و سالروز تاسیس کمیته امداد حضرت امام ره قرار داریم که هر سال جشن نیکوکاری در این ایام برگزارمی شود.

جلالی افزود: در سال جاری هم جشن نیکوکاری با مشارکت خیرین، نیکوکاران، اصناف و بازاریان  برگزار می شود که کمپین  مدارس در روز 15 اسفند ماه ، کمپین پایگاه‌های امداد در 16 اسفندو  کمپین میعاد گاه‌های نماز جمعه در 17 اسفند برگزار می شود.

وی اضافه کرد: کمپین تبلیغاتی نیز برای تشویق مردم خیر استان مرکزی و مردم خداجوی استان مرکزی برای مشارکت در امور خیر و شرکت در جشن نیکوکاری در آستانه سال نو برای کمک به نیازمندان و ایتام راه اندازی شده است.

معاون مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان مرکزی گفت: حدود ۵۰ خودرو را سازماندهی کردیم که در یک مسیر در شهرستان اراک تردد کنند و پیام جشن نیکوکاری را به همه مردم خیر استان مرکزی برسانند.

در یازده ماهه امسال بیش از ۹۳میلیارد و ۸۰۰میلیون تومان کمک معیشت به نیازمندان امداد پرداخت شده است.

44هزار خانوار تحت پوشش خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی قرار دارند که 22هزار نفر آنان زنان سرپرست خانوار هستند.

تقویت زنجیره مشارکت مردمی و جذب کمک های هدفمند خیران، بهترین ابزار در توانمندسازی مددجویان نهادهای حمایتی است.