سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

کشف ۱۲۹ کیلوگرم ماده مخدر در استان مرکزی - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف ۱۲۹ کیلوگرم ماده مخدر در استان مرکزی

کشف ۱۲۹ کیلوگرم ماده مخدر در استان مرکزی

کشف ۱۲۹ کیلوگرم ماده مخدر در استان مرکزی

کشف و ضبط ۱۲۹ کیلوگرم ماده مخدر در استان مرکزی، جمع‌آوری ۶۰۰ دست مانتو با علائم ضد‌فرهنگی در شازند و قربانی شدن یک نفر در دریاچه کوکبیه شازند مهمترین اخبار حوادث استان مرکزی است.

استان مرکزی در ساعات گذشته شاهد وقوع حوادث مختلفی از جمله کشف و ضبط 129 کیلوگرم ماده مخدر در استان مرکزی، جمع‌آوری 600 دست مانتو با علائم ضد فرهنگی در شازند و قربانی شدن یک نفر در دریاچه کوکبیه شازند بوده است.

محموله‌های موادمخدر در استان مرکزی کشف و ضبط شد

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به کشف 129 کیلوگرم ماده مخدر در عملیات ماموران انتظامی در این استان اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در تحقیقاتی جامع از جابه‌جایی یک محموله مواد مخدر از محورهای مواصلاتی مطلع شدند و برنامه‌ریزی عملیاتی با تشکیل تیمی مشترک برای بررسی موضوع آغاز شد.

یوسف سپهوند افزود: در انجام این عملیات که ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا و یکی از شهرستان‌های استان هم مشارکت داشتند، تمهیدات اجرایی و بررسی‌های نامحسوس برای شناسایی قاچاقچیان آغاز شد و سرانجام روز گذشته در یکی از محورهای مواصلاتی استان خودروی حامل مواد مخدر شناسایی و متوقف شد.

وی خاطرنشان کرد: فرد قاچاقچی که برای گمراه کردن ماموران انتظامی به همراه همسر و دو فرزند خردسالش درحال جابه‌جایی مواد مخدر بود، دستگیر و در بازرسی از خودروی وی مقدار 70 کیلوگرم حشیش و 56 کیلوگرم تریاک کشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی عنوان کرد: در ادامه این عملیات یک نفر دیگر از قاچاقچیان که با یک دستگاه خودروی سواری با راننده خودروی کامیون همکاری می‌کرد، شناسایی و دستگیر شد.

سپهوند همچنین از کشف سه کیلو و 230 کیلوگرم ماده مخدر تریاک از یک مرد و زن جوان خبر داد و گفت: در عملیاتی دیگر ماموران پلیس در یکی از شهرستان‌های استان موفق شدند از خانمی که به همراه مردی جوان با یک دستگاه خودروی سواری تردد می‌کرد، مقدار سه کیلو و 230 گرم ماده مخدر تریاک را کشف کنند.

وی افزود: تداوم طرح‌های مبارزه با قاچاق مواد مخدر در استان همچنان ادامه دارد ودر دو پرونده تمامی متهمان دستگیر و با تکمیل تحقیقات به دستگاه قضایی معرفی شدند.