سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

کشف حدود ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در محلات - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف حدود ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در محلات

کشف حدود ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در محلات

کشف حدود ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در محلات

 

فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان محلات گفت: ماموران نیروی انتظامی این شهرستان روز گذشته پس از رصد اطلاعاتی موفق به کشف حدود ۱۰۰ کیلوگرم تریاک از ۲ متهم شدند.

سرهنگ فرامرز گودرزی فرماندهی انتظامی شهرستان محلات در این خصوص گفت:بیش از ۹۸ کیلوگرم ماده مخدر تریاک از سوداگران مرگ طی یک عملیات مشترک کشف وضبط شد.

ودر راستای مبازره بی امان مامورین نیروی انتظامی با سوداگران مرگ روز گذشته ماموران نیروی انتظامی با رصد اطلاعاتی که از دو نفر از قاچاقچیان مواد مخدر توانستند در یک عملیات مشترک با عوامل انتظامی شهرهای تهران، قم و دلیجان ضمن انجام عملیات تعقیب و مراقب موفق به دستگیری هر دو متهم و کشف بیش از ۹۸ کیلوگرم مواد مخدر شدند.

گودرزی همچنین افزود:در این عملیات مقدار تقریبی ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر تریاک که بصورت ماهرانه‌ای در داخل خودروی ۲۰۶ صندوقدار جاساز شده بود کشف و متهمین پس از تشکیل پرونده‌ی به مقامات قضایی تحویل شدند.

فرماندهی انتظامی شهرستان محلات در خاتمه گفت: ایجاد امنیت عمومی و پایدار از وظایف نیروی انتظامی ست که در همین راستا نیز تلاش می‌کنیم و مردم و همشهریان عزیز نیز می‌توانند با ارائه راهکارها، انتقادات و پیشنهادات خود از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ و ۱۹۷ و همچنین سامانه پیامکی ۱۱۰۱۹۷ ما را در این امر یاری کنند.