حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۷

کسب هفت عنوان برتر شبکه آفتاب در جشنواره بیستم - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب هفت عنوان برتر شبکه آفتاب در جشنواره بیستم

شناسه : 347002714

کسب هفت عنوان برتر شبکه آفتاب در جشنواره بیستم

صدا و سیمای استان مرکزی هفت عنوان برتر جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها در سنندج را کسب کرد .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از اراک ؛ شبکه آفتاب صدا و سیمای استان مرکزی هفت عنوان برتر جشنوار تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها در سنندج را کسب کرد .
مظفر حسینخانی هزاوه کارگردان و مستند ساز برجسته شبکه آفتاب توانست با ساخت مستند زندگی نامه شهید بابایی از مدافعان حرم سه عنوان ؛ تندیس و دیپلم افتخار بهترین مستند ، لوح تقدیر اثر برتر در بخش  ایثار و مقاومت برای مستند بابایی و لوح تقدیر بهترین کارگردانی در بخش جنبی با موضوع دفاع مقدس را برای ساخت  مستند شهید بابایی کسب کند .
 همچنین آقایان مسعود ماهری و حسن سعادت نوری از پژوهشگران شبکه آفتاب هم موفق شدند در بخش پژوهش با موضوع مطالعه فرهنگ خرید مردم اراک با رویکرد حمایت از مصرف کالا های داخلی رتبه اول و لوح تقدیر بهترین اثر تحقیقات پیمایشی را ازآن خود کنند . 
لوح تقدیر بهترین تهیه کنندگی در بخش ویژه برای اثر تلویزیونی " شوق دیدار " با موضوع اربعین هم به آقای محمد طالبی تهیه کننده شبکه آفتاب اهدا شد .

اقای محمد علی یزدان پرست هم توانست در جشنواره تولیدات مراکز استان ها در سنندج لوح تقدیر بهترین کارگردانی در بخش اقتصاد مقاومتی را برای اثر تلویزیونی " بخاطر یک مشت علف " کسب نماید . 

 
 بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها از تاریخ 14 شهریور لغایت 16 شهریور امسال در شهر سنندج استان کردستان برگزار شد .