رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

کسب دو موفقیت دیگر برای شبکه آفتاب - نمایش محتوای خبر

 

 

کسب دو موفقیت دیگر برای شبکه آفتاب

کسب دو موفقیت دیگر برای شبکه آفتاب

کسب دو موفقیت دیگر برای شبکه آفتاب

معاونت های صدا و خبر شبکه آفتاب در آخرین ارزیابی های ستادی انجام شده در سازمان صداوسیما، حائز دو رتبه برتر در بین سایر مراکز استان ها شدند.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی، بر اساس آخرین ارزیابی انجام شده در اداره کل صدای استانها، رادیو آفتاب توانست رتبه دوم تولید برنامه های مردمی را از آن خود کند.

بدین ترتیب که صدای شبکه آفتاب با تولید برنامه رادیویی « درصدای سرزمین من » ضمن بهره گیری از توانمندی هنرمندان شهرستانهای استان مرکزی، توانست قابلیت های فرهنگی و داشته های متنوع نقاط مختلف استان مرکزی را در شبکه رادیویی آفتاب منعکس نماید.

در مجموعه برنامه رادیویی «صدای شهر من» هنرمندان، علاقه مندان و مخاطبان رادیو آفتاب، خود تولید برنامه را اعم از اجرا با گویش محلی، گزارش، مصاحبه و بسته های صوتی بومی و...  را برعهده دارند. لازم به ذکر است این برنامه همه روزه در دو نوبت ساعت 11 صبح و 21:30 از صدای شبکه آفتاب تقدیم شنوندگان ارجمند میگردد.

همچنین موفقیت دیگر به معاونت خبر شبکه آفتاب تعلق گرفت، بدین ترتیب که بر اساس ارزیابی صورت گرفته در معاونت سیاسی رسانه ملّی در مهرماه سال 98 ، خبر شبکه آفتاب موفق به کسب رتبه اوّل در بخش گزارش های مکتوب خبری در بین سایر مراکز استان ها شد. در مجموع در این ارزیابی ها، سه گزارش مکتوب خبری شبکه آفتاب تحت عناوین: «تعمیر تخصصی تجهیزات صنایع نفت به دست متخصصان ایرانی» و «هپکو، زیر غلتک واردات» به نویسندگی سید احمد طباطبایی و نیز گزارش «میهمانی از سرزمین های دور» به نویسندگی زهرا نوری، حائز بالاترین امتیاز شدند.