رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

کران آثار کودکان و نوجوانان در استان مرکزی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

کران آثار کودکان و نوجوانان در استان مرکزی

پنج فیلم از بخش سیمرغ و پروانه‌ها ویژه کودکان و نوجوانان جشنواره فیلم فجر در استان مرکزی پخش می شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: طبق روال این سی و هفتمین جشنواره فجر است و در استان مرکزی پنج فیلم از بخش سیمرغ و پروانه‌ها ویژه کودکان و نوجوانان پخش خواهد شد.

طبیب زاده افزود: سال گذشته میزبان حدود ۲ هزار کودک از بخش‌های مختلف شهرمان بودیم و امسال برای صندلی و تغییر سینما تمهیداتی انجام شده و هماهنگی‌هایی با آموزش و پرورش و مهدکودک‌ها و بیمارستان‌ها و کودکان سرطانی انجام شده تا حدود ۴هزار کودک را به صورت رایگان در تایم صبح میزبان باشیم.

وی با بیان اینکه رویکرد جشنواره فیلم فجر در استان مرکزی در راستای حقوق شهروندی و پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی و نشاط افزایی است اضافه کرد: در بخش سیمرغ پروانه‌ها یازده فیلم در طول هفته پخش خواهد شد.

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی ادامه داد: برگزار کنندگان این مراسم سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند.

طبیب زاده  گفت: اکران فیلم های بخش مسابقه ایران از سودای سیمرغ از دیروز 12 بهمن در اراک آغاز شده و تا روز پنجشنبه هجدهم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: در مجموع11 فیلم اکران  میشود و علاقهمندان می توانند عصرها در ساعات دو و نیم، پنج و هفت و نیم و 10 شب شاهد اکران فیل ها باشند و پنج فیلم از بخش سیمرغ و پروانه ها را هم صبحها برای کودکان و نوجوانان اکران می کنیم.

جشنواره فیلم فجر مهمترین جشنواره سینمایی ایران است که از سال ۱۳۶۱ تاکنون برگزار می‌گردد.اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __