رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

کانون مهر - نمایش محتوای صدا

 

 

کانون مهر

Loading the player...

 

برنامه کانون مهر یک برنامه کارشناس محور با موضوع خانواده می باشد که بصورت زنده از شنبه تا پنجشنبه در ساعت 9 صبح به مدت 45 دقیقه از آنتن رادیو استان مرکزی پخش می شود

این برنامه در قالب ترکیبی نمایشی و پخش زنده به تعداد 6 باکس در هفته هر روز بجز روزهای تعطیل ساعت 9:00 بمدت 50 دقیقه با موضوعات اجتماعی برای مخاطب خانواده و زن با اهداف ارشادی تربیتی مهمان کانون گرم خانواده های استان مرکزی می باشد.

رویکرد برنامه کانون مهر ترویج اخلاق اسلامی و علایق دینی و معنوی در خانواده، حفظ آرامش شادی و رضایت در خانواده، پیشگیری از آسیب های اجتماعی و خانوادگی، تقویت ارزشهای انسانی اسلامی در خانواده و جامعه  است که هر روز با یک بحث کارشناسی با موضوعات روانشناسی کودک، خانواده، پزشکی، تربیتی، کودکان، ازدواج و طلاق، مشاوره مدرسه و ... برای مخاطبان رادیو آفتاب تهیه و پخش می شود و می کوشد با بخش های متنوع آیتم نمایشی، معرفی کتاب،ترانه، گزارش، موسیقی و ... علاوه بر ارائه موضوعات مرتبط با خانه و خانواده و طرح راهکارهای مناسب برای حفظ خانواده ها، فرصت مناسبی را برای ارائه اطلاعات و دانش مرتبط با هر خانواده فراهم آورد.

مهارت های زندگی، مهارت های اجتماعی، مهارتهای ارتباطی، سبک زندگی، آسیب های ناشی از تاخیر سن ازدواج، ازدواج آسان، ازدواج پایدار، همسرداری، فرزند پروری، اصلاح الگوی مصرف، احترام به سالمندان، افزایش جمعیت،... موضوعات مورد بحث در برنامه می باشند که در روز شنبه ازدواج، یکشنبه، کودک و نوجوان، دوشنبه بهداشت و پزشکی، سه شنبه آسیب های اجتماعی، چهارشنبه مشاوره خانواده (تربیت فرزندان،تحصیلی،...) و در روز پنجشنبه سبک زندگی ایرانی اسلامی بررسی می شوند

 

تاریخ تولید: 1396

تهیه کنندگان: سپیده نوری و معصومه فراهانی

گویندگان: روشنک رودیان – گلبرگ طهوری

نویسنده: فائزه امینی – نگین عباسیان

صدابردار: سلیمان عباسی نیا- محمدعلی زهره وند

دستیار تهیه: رقیه سلیمانیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
برنامه کانون مهر از سری برنامه های آموزنده برای... محبوبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ ۱۲:۰۶

محبوبه
برنامه کانون مهر از سری برنامه های آموزنده برای خانواده های استان مرکزی میباشد که در هر بر نامه کلی نکات خوب و مفید برای شنونده ها به ارمغان می آورد ممنون خسته نباشید.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ ۱۲:۰۶