سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

کارگروه رصد اقدامات فرهنگی در تفرش - نمایش محتوای خبر

 

 

کارگروه رصد اقدامات فرهنگی در تفرش

کارگروه رصد اقدامات فرهنگی در تفرش

کارگروه رصد اقدامات فرهنگی در تفرش

جلسه شورای فرهنگ عمومی تفرش با حضور اعضا در دفتر امام جمعه تفرش تشکیل شد.

حجت الاسلام محمد مومنی رئیس شورای فرهنگ عمومی تفرش گفت: روز 13 آبان، روز مبارزه با استکبار جهانی و از روزها مهم و جهانی است که راهپیمایی این روز همانند سالهای گذشته به نحو احسن و با حضور اقشار مردمی در سطح شهرستان برگزار می شود.

مومنی اظهار کرد: تمام جنایات در سوریه و عراق به خاطر است که مقاومت شکسته شود و بحث اساسی مبارزه با استکبار و بیداری امت اسلامی را از بین ببرند.

وی با بیان اینکه دشمن از طریق فضای مجازی درصدد تحریف اعتقادات نسل جوان است، بیان کرد: دشمن از طریق فضای مجازی درصدد القای فرهنگ نادرست و منحط خود است و با ارائه خدمات رایگان در شبکه های اجتماعی دام وسیعی برای افراد و به خصوص نسلهای جوان، پهن کرده است.

امام جمعه تفرش با تاکید بر تشکیل کارگروه رصد اقدامات فرهنگی در سطح شهرستان، اضافه کرد: در این کارگروه به صورت فنی و کارشناسانه معضلات فرهنگی شهرستان بررسی و به جمع بندیهای نهایی برسند تا با ارائه راهکارها، برای برطرف شدن آن آسیب برنامه ریزی شود.

مومنی ادامه داد: راهکارهای کارشناسی شده در این کارگروه به شورای فرهنگ عمومی شهرستان ارجاع تا به مصوبات لازم مبدل شود.

سرگرد صادقی فرمانده سپاه شهرستان با بیان اینکه می توان با ترویج سبکهای قرآنی در مدارس، ترویج نماز اول وقت واستفاده از پتانسیل اربعین وماه مبارک رمضان میتوان نسلی با تدبیر برای آینده تربیت کردپرداخت.