جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

کارگاه آموزشی مدیریت بازاریابی در خمین برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

کارگاه آموزشی مدیریت بازاریابی در خمین برگزار شد

کارگاه آموزشی مدیریت بازاریابی در خمین برگزار شد

کارگاه آموزشی مدیریت بازاریابی در خمین برگزار شد

کارگاه یک‌ روزه آموزشی مدیریت بازاریابی و فروش حرفه‌ای با شرکت 300 نفر از مجریان طرح‌های کسب و کار از شهرهای خمین و محلات در هتل امام رضا(ع) شهر خمین برگزار شد.

کارگاه یک روزه آموزشی مدیریت بازاریابی و فروش حرفه‌ای با شرکت 300 نفر از مجریان طرح‌های کسب و کار از شهرهای خمین و محلات در هتل امام رضا (ع) شهر خمین برگزار شد.

مدیر کمیته امداد شهرستان خمین در این مراسم گفت: برای هر طرح اشتغالی مددجویان زیر پوشش کمیته امداد شهرستان خمین 50 تا 150 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده و حمایت‌های کمیته امداد در نظارت و هدایت مجریان در طول اجرای برنامه‌های خودکفایی ادامه دارد.

  داوود روشنی با بیان اینکه از سال 90 تا کنون 1800 فرصت شغلی برای افراد زیر پوشش ایجاد شده، افزود: این مشاغل در زمینه‌های کشاورزی، قالیبافی، دامپروری، گلکاری صنفی، صنعتی و صنایع دستی بوده است.

وی تصریح کرد: برای هر طرح اشتغالی مددجویان زیر پوشش شهرستان 50 تا 150 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده و حمایت‌های کمیته امداد در نظارت و هدایت مجریان و همچنین ارائه مشاوره و برگزاری دوره‌های آموزشی در طول اجرای برنامه‌های خودکفایی ادامه دارد.

مدیر کمیته امداد شهرستان خمین با اشاره به برگزاری کارگاه یک روزه آموزشی مدیریت بازاریابی و فروش حرفه‌ای با شرکت 300 نفر از مجریان طرح‌های کسب و کار از شهرهای خمین و محلات بیان کرد: این کارگاه آموزشی برای ششمین بار در دوسال اخیر برگزار و با استقبال مجریان طرح‌های کسب و کار و مشاغل خانگی همراه بوده است.

روشنی خاطر نشان کرد: برگزاری این دوره‌های آموزشی در بازاریابی و فروش محصولات مددجویان نقش موثری داشته و با بهره‌گیری از آموزش‌های ارائه شده مجریان می‌توانند با تکنیک‌ها و روش‌‌های درست اقدام به بازاریابی و فروش محصولات تولیدی کنند.