سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

کارنامه انقلاب اسلامی بسیار ارزشمند و مثبت است - نمایش محتوای خبر

 

 

کارنامه انقلاب اسلامی بسیار ارزشمند و مثبت است

کارنامه انقلاب اسلامی بسیار ارزشمند و مثبت است

کارنامه انقلاب اسلامی بسیار ارزشمند و مثبت است

 

     امام جمعه اراک : انقلاب اسلامی به دست پرتوان ملت شریف ایران و شهدای گرانقدر به بار نشست و کارنامه این انقلاب بسیار ارزشمند و مثبت است.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک در خطبه های امروز نمازجمعه به روزهای پیش روی سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی اشاره کرد و گفت : این انقلاب به دست پرتوان ملت شریف ایران اسلامی و شهدای گرانقدر به بار نشست و اکنون پس از سالها گذر عمر انقلاب شاهد پیشرفت های چشمگیری در بخش های مختلف هستیم و کارنامه انقلاب بسیار ارزشمند و مثبت است.

امام جمعه اراک افزود: روزهای پیروزی انقلاب در تاریخ این کشور مایه سربلندی و عزت است و نتیجه بسیار ارزشمند آن از بین رفتن حکومت فاسد استبدادی و آغاز انقلابی با شکوه و اسلامی به دست مردان و زنان کشور که باعث شد دنیا از عظمت انقلاب حیرت زده شود.

وی ادامه داد: شرایط کشور در این زمان نسبت به قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست و در زمینه های گوناگون از جمله بهداشت و درمان و آموزش به شرایط بسیاری مطلوبی رسیده و امروزه شاهد این هستیم پزشکان متخصص در علوم پزشکی به دستاوردهای ارزشمندی دست یافته اند که در دنیا کم نظیر است .

آیت الله دری به قدرت دفاعی کشور اشاره کرد و گفت: به دست توانمندجوانان انقلابی کشور در صنایع دفاعی، و بخصوص در بخش صنعت موشکی امروز توان جمهوری اسلامی ایران در دنیا مثال زدنی است که نمونه آن دست یافتن به موشک های نقطه زن با برد بیش از ۲ هزار کیلومتر است که نشان می دهند نیروهای مسلح دست هر متجاوزی را قطع خواهند کرد.

وی افزود : در دوران قبل از انقلاب پادشاهان فاسد کشور را به عقب راندند به طوری که ایران پایگاه اسرائیل و آمریکا بود اما اکنون به برکت خون شهیدان و رشادت های مردان بزرگی همچون شهید سلیمانی دشمن از ایران اسلامی در هراس است و هیچگاه نمی تواند فکر تجاوز به این آب و خاک را در ذهن خود بپروراند.

خطیب جمعه اراک افزود: ایران اسلامی برپایه مردم سالاری دینی اداره می شود و این مسئله می تواند الگوی بسیار مناسبی برای کشورهای آزاده دنیا باشد.